fbpx
Суспільство
З’явилися деталі катастрофи українського літака в Африці

Літак, що належав приватній авіакомпанії CAVOK Air, виконував рейс з Демократичної республіки Сан-Томе.

Однак через зграю птахів зазнав падіння. У підсумку всі члени екіпажу залишилися живими, щоправда чотирьох з них доправили до лікарні.

Про це розповів заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк у коментарі для “Громадського радіо”.

“До одного з двигунів літака, що перебував під час зльоту та розгону на злітній смузі, потрапила зграя птахів. Екіпаж прийняв рішення припинити зліт. Однак втримати літак на злітно-посадковій смузі не вдалося. Літак вилетів за межі злітно-посадкової смуги та розбився”, – зауважив посадовець.

Читайте також: Подвиг українського пілота на турецькому літаку: з’явилось відео з середини судна

Водночас він наголосив, що всі шість членів екіпажу залишилися живими. Натомість чотири з них зазнали легких тілесних ушкоджень, відтак усіх доправили до шпиталю для надання першої медичної допомоги. Опісля члени екіпажу повернулися до готелю.

Крім того, заступник міністра зазначив, надійшла інформація про те, що місцевими органами поліції було ухвалено рішення повернути їх до шпиталю для взяття аналізів на алко- та нарковмісні речовини.

“Екіпаж не потребує будь-якого додаткового лікування. Травм, які можуть загрожувати життю та здоров’ю у членів екіпажу немає. Наразі їхній стан – задовільний.

Читайте також: ЧОМУ 30 ЛИПНЯ НЕ МОЖНА ДИВИТИСЯ НА БЛИСКАВКИ І ВИХОДИТИ З ДОМУ

Після взяття аналів на алко- та нарковмісні речовини члени екіпажу повернуться до готелю. Далі вирішуватиметься питання про доставлення до України”, – підкреслив чиновник.

Також Юрій Лавренюк додаав, що питання щодо охорони літака після падіння вже вирішилося. Наразі ж вирішується питання про відправлення на місце події представників українського бюро з авіаційних розслідувань для встановлення більш детальних обставин цієї ситуації.

You cannot copy content of this page