fbpx
Світ
18-річний хлопець пoмep на побаченні в ресторані, скуштувавши страву з каррі

Того вечора хлопець забув свої ліки, а в меню були вказані не всі інгредієнти.

Студент пoмep на руках у своєї подруги від алергії на горіхи після того, як офіціант запевнив його, що каррі з їх меню не містить арахісу.

18-річний Ділан Хілл впав без свідомості в індійському ресторані Shaam в британській місті Барнслі і пoмep від анафілактичного шoкy.

В ході розслідування з’ясувалося, що юнак не взяв з собою ліки EpiPen, який рятував його в таких ситуаціях, тому він кілька разів уточнив інгредієнти замовленої страви.

Читайте також: ЩО НАС ЧЕКАЄ ЧЕРЕЗ 30 РОКІВ: ПЕРЕДБАЧЕННЯ НАЙБАГАТШОЇ ЛЮДИНИ В КИТАЇ

Того вечора Ділан пішов на побачення разом зі своєю дівчиною Демі Кеш. За її словами, юнак уважно стежив за тим, щоб в стравах не було арахісу. Після кількох ложок каррі Ділан зазначив, що блюдо чимось відрізняється за смаком від інших, які він пробував.

“У цей момент офіціант запропонував поміняти блюдо, так як в ньому був мигдаль. Минуло ще 15-20 хвилин, поки нам несли заміну. ​​Він спробував принесену їжу, але більше їсти не став, сказавши, що не голодний. Він сказав, що відчуває себе не дуже”.

Ділан пояснив, що його самопочуття завжди погіршувався, коли він пробував їжу, в якій не був упевнений. Пара вирішила покинути ресторан і повернутися додому.

Перед цим Ділан вийшов подихати на вулицю, але незабаром повернувся в паніці і попросив зателефонувати його мамі, щоб вона привезла ліки. Демі викликала швидку, але було вже пізно. Юнак пoмep через кілька годин.

Керівництво ресторану стверджує, що Ділан не попередив заздалегідь про свою алергії. Втім, залишається неясним, чому алерген не був згаданий в меню. Крім того, в страві був виявлений кокосовий порошок з мигдалем і арахісом.

Джерело.

Related Post