Що нас чекає через 30 років: передбачення найбагатшої людини в Китаї

Людство через 30 років вступить в “цифрову епоху” з новими труднощами і можливостями, які вимагають кооперації та тісної багатостороннього міжнародного взаємодії.

За останні 20 років інтернет розвинувся з нуля до нинішнього стану, в найближчі 30 років все знову ознаменується нульовою відміткою, однак цей “нуль” буде означати, що жодна людина не зможе обійтися в повсякденному житті без мережевого простору.

Світова економіка приймає інші форми, і через 30 років весь світ вступить в нову епоху, з безпрецедентними проблемами і можливостями. Сформується єдине співтовариство із загальною долею, і всі труднощі нам доведеться долати спільно.

Масштаби перетворень, які несе в собі технічна революція наших днів, можуть виявитися більш значними, ніж всі новаторські аналоги минулого, разом узяті.

Читайте також: СТУДЕНТКА ЗНАЙШЛА НЕЗВИЧАЙНИЙ СПОСІБ ЗАЛУЧИТИ БАГАТИХ БОЙФРЕНДІВ

Тому обговорення глибинних проблем мережевого простору приймає все більш актуальне і важливе значення.

У найближчі 30 років цифровий фактор стане основним виробничим ресурсом, відповідно інтернет перетвориться в продуктивну силу. У найближчі 30 років індустріальні галузі перестануть бути стимулюючим фактором збільшення зайнятості, і на зміну їм в цьому плані прийде сфера послуг.

Думаю, якщо зараз раптово зникне глобальна мережа, наслідки від такої події будуть страшнішими, ніж якби ми стали відчувати хронічний дефіцит в електриці і нафтопродуктах. Але не варто починати побоюватися перспектив, які очікують нас в плані розвитку мережевого простору і цифрової економіки.

В останні роки по всій планеті стало виникати занепокоєння з приводу нової технологічної епохи, як в плані робочих місць, які машина нібито відбере у людини, так і того, що штучний інтелект може встановити контроль над людством і навіть знищити рід людський.

Нагадаю: коли тільки-тільки виникло електрику, у деяких представників громадськості у свій час виникли побоювання, що воно може стимулювати безробіття, проте в підсумку виявилося, що електрику підвищило добробут людини.

За минулу 30 років людина часто виступав у ролі робота. У найближчі три десятиліття ми плануємо перетворити машину в людини.

У той же час варто пам’ятати, що у робота, на відміну від нас, немає душі, як відсутня і віросповідання. Людству ж притаманна така риса, як креативність, тому потрібно вірити у власні сили – ми здатні контролювати машину.

Джерело.