fbpx
Лайфхаки
20 сюрпризів дорослого життя, до яких нас не готували

Деякі речі з дорослого життя змусять вас пошкодувати, що в дитинстві ви хотіли вирости якомога швидше.

1. Втрачати друзів легко, а знаходити – складно

Історії про десятьох однокласників, які дружили до сивого волосся, швидше за все, залишаться тільки в фільмах. В один не дуже прекрасний момент ви виявите, що втратили контакт з багатьма з тих, з ким ділилися найпотаємнішим.

А все нові друзі – це ваші колеги. Тому що в дорослому житті у вас немає ні часу, ні бажання вплутуватися в авантюри, так як ви загалом втомилися від людей.

2. Доведеться виробити систему оцінок собі

У дитинстві ви звикаєте, що поруч з вами завжди є модератор вашої поведінки. Учитель виставляє оцінки, батьки дають цукерку або ременя. І ви вчитеся балансувати між особистими інтересами і спробами догодити дорослому, але при цьому бачите рамки, в які в разі чого можете повернутися.

Читайте також: 5 ВАЖЛИВИХ ПРАВИЛ, ЯК ДАВАТИ ДИТИНІ КИШЕНЬКОВІ ГРОШІ

У дорослому житті орієнтирів стане значно менше і доведеться виробити внутрішню систему оцінок. За деякі вчинки вас ніхто не похвалить і не посварить, і ви повинні самі знати, що прийнятно, а що ні, щоб продовжувати поважати себе.

3. З віком боязнь лікарів не проходить

Раніше ви боялися лікаря, тому що він заглядав вам у рот і робив болючий укол. З роками страх не пройшов, просто приводів для паніки стало більше.

4. Тіло буде зрадницьки видавати ваш вік

З точки зору соціального життя 25 – це нові 18, в 30 років життя тільки починається, і язик не повертається називати шістдесятирічних старими і бабусями. Але ваше тіло буде думати інакше. Одного разу – і досить рано – ви відчуєте, що з ним щось не те.

Ще через пару років ви точно будете знати, що з ним не те, і усвідомлювати, що далі буде тільки гірше. У вас з’явиться аптечка з ліками на всі випадки життя, і ви точно будете знати.

5. Ваш мeтaбoлізм зміниться

Неважливо, скільки ви могли їсти і не поправлятися: жменьку або відро. З віком вам доведеться їсти менше, щоб зберігати вагу, тому що метаболізм сповільниться .

6. Неможливо відчувати себе досить дорослим

Аргумент «коли я стану дорослим» ніколи не втратить своєї актуальності, просто одного разу його стане соромно вимовляти вголос. Ніякого дива не станеться в день, коли вам виповниться 18, 21, 30 років.

Просто ви одного разу потрапите в складну ситуацію, вирішите попросити допомоги у дорослих і зрозумієте, що найдоросліший тут – це ви.

7. Навіть робота мрії – це перш за все робота

Речі, які ви любите, іноді будуть вас дратувати, і роботи це теж стосується. Посада мрії вимагатиме великих трудовитрат і віднімати величезну кількість часу.

Прекрасна робота від просто роботи відрізняється тим, що ви хоча б іноді будете почувати себе щасливим , думаючи про те, чим займаєтеся.

8. Люди не почнуть менше лізти в ваше життя

Надії на те, що з віком вас нарешті перестануть повчати, не виправдаються. Все навколо як і раніше будуть вважати, що краще знають, як вам жити.

Тільки якщо раніше для схвалення було досить добре вчитися і не фарбувати волосся в зелений колір, то зараз список громадських очікувань не вміститься в зошиті на 48 аркушів. Як мінімум люди будуть думати, що вам чомусь цікаво знати їхню думку.

9. Ви виявите пробіли в технічної грамотності

Ви можете скільки завгодно дивуватися тому, що батьки так і не навчилися писати СМС, рівно до тих пір, поки не виявите, що самі відстали від підлітків на кілька кроків. Адже навіщо освоювати нову технологію, якщо стара прекрасно працює?

10. Ви будете мріяти про самоту

А потім ви раптово виявите, що навіть учасники скандальних телешоу молодше вас, не кажучи вже про справжніх висхідних зірок.

13. Гарні оцінки в школі та вузі не гарантують успішної кар’єри

Червоні обкладинки документів про освіту взагалі нічого не гарантують. На ваш диплом подивляться тільки в державних структурах, тому що у них строго регламентована процедура найму.

У комерційних компаніях важливіше мати актуальний набір навичок і знань . І цілком ймовірно, що вчорашні двієчники керуватимуть відмінниками, і не по блату, а тому що вони і справді краще знають, що робити.

14. Ви не зможете купити собі все

У дитинстві здається, що якби гроші батьків були у вас в кишені, то ви б купили собі і плюшевого цуценя, і модель танка, і модні джинси, і комп’ютер останньої моделі, і взагалі все, що хочеться.

Але, по-перше, з віком ви зрозумієте, що на все вам просто не вистачає. По-друге, вам більше не потрібні плюшеве щеня і модель танка.

15. Ви можете їсти солодке на сніданок, обід і вечерю, але не будете

Солодощі – зaдoвoлення недороге. Вони більш доступні, ніж овочі або якісне м’ясо. Але ви часто будете їсти курку з гречкою замість шоколадки, тому що тепер все знаєте про калорії і вплив надмірної ваги на здоров’я .

16. Ви зможете викинути морозиво, тому що воно несмачне

Навіть улюблені ласощі розділяться для вас на смачні й несмачні. Для повного щастя вам більше не достатньо просто морозива, потрібно те саме.

17. Любoв не обов’язково одна і на все життя

Розставання з першим коханням ви будете переживати дуже важко. Швидше за все, навіть вирішите, що таких сильних почуттів більше не відчуєте. Однак ви будете закохуватися знову і відчувати себе дуже щасливим.

Читайте також: ЯК ПРОКАЧАТИ ЗОВНІШНІСТЬ ЗА МІСЯЦЬ: 25 ПРОСТИХ ПОРАД

18. День народження не такe вже веселе свято

Навіть якщо ви не відчуваєте ніяких комплексів з приводу неминучого дорослішання і відкрито називаєте свій вік, навколо будуть десятки людей, які здатні затьмарити будь-яке свято. Вони будуть говорити, що у ваші року вже пора було зробити, а що тепер заборонено, жартувати про старечі зморшки і сивину, натякати на швидку прогулянку в бік кладовища.

А коли ви скажете, що самі розберетеся, носити вам міні-спідницю після 25 років і їздити чи на велосипеді після 40, вас вважатимуть хамом. Тому день народження стане перш за все святом неприємних комунікацій.

19. Ви довго можете залишатися без сім’ї і не страждати від цього

У дитинстві здається, що 25 років – це глибока старість і до цього часу потрібно створити сім’ю і завести дітей. При цьому практично в будь-якому віці ви можете виявити, що не зробили цього і не страждаєте .

20. Погані прогнози батьків не збудуться

Ваше життя буде складатися як мінімум нормально: квартира не заросте брудом, ви знайдете нормальну роботу і зможете бути відповідальним.

Джерело.

You cannot copy content of this page