fbpx

5 продуктів, які не можна їсти на гoлoдний шлунок

Як відомо, ранковий прийом їжі дуже важливий, так як саме він заряджає нас енергією на першу половину дня. Дієтологи розповіли, з яких продуктів краще не починати свій день.

Цитрусові і фреші з них

Ефірні масла цитрусових і фруктові кислоти подразнюють слизову шлунка, викликаючи посилене виділення соляної кислоти. Шлунок при цьому відчуває себе так, ніби в нього влили стаканчик розчину оцту.

Особливо обережними з цитрусовими вранці слід бути людям з підвищеним рівнем кислотності, виразкою і хронічним гастритом.

Сирі овочі і фрукти

Про користь фруктів і овочів ніхто не сперечається, але ось чи варто їсти грубу клітковину вранці – це питання. Справа в тому, що вона подразнює слизову шлунка, через що можуть виникнути болі, важкість і здуття живота.

Солодощі

Солодощі з ранку змушують підшлункову працювати на знос. Надлишок інсуліну сприяє не тільки відкладенню зайвого жиру на боках, а й веде до підвищення цукру в крові і розвитку цукрового діабету.

Прохолодні напої

Якщо у тебе є хронічні захворювання травного тракту, то холодні напої можуть спровокувати загострення. Крім того, вони призводять до звуження судин шлунка і погіршення місцевого кровообігу, що ускладнює процес перетравлення їжі.

Йогурт

При споживанні на голодний шлунок йогурт втрачає значну частину власних корисних якостей. Його рекомендовано вживати через дві години після їжі або перед сном. Тільки в цих випадках він дійсно надає допомогу в процесі травлення.

Читайте також: ЯК СТАТИ ЩАСЛИВІШИМ ЗА 15 ХВИЛИН

You cannot copy content of this page