fbpx
Лайфхаки
6 ситуацій у відносинах, коли варто збрехати

У деяких випадках неправда допоможе підняти настрій людині, не вийти за рамки етики або навіть врятувати життя.

1. Коли йдете від aгpecopa

Якщо ви прийняли рішення вийти з деструктивних відносин і готуєте шлях для відступу, брешіть відчайдушно. Ваша основна задача – приспати увагу aгpecopa, щоб почати відкладати гроші, збирати речі, налагоджувати зв’язки з людьми, які допоможуть виринути з цієї безодні.

Особливо варто стриматися, якщо вам під кінець захочеться з’ясувати стосунки, хоча зазвичай у жepтв емоційного нacильcтвa на це немає ні сил, ні бажання.

Реакція aгpecopa непередбачувана, якщо він розуміє, що жертва зривається з гачка. І краще бути живим і здоровим, ніж правим і чесним.

2. Коли партнер запитує: «Любив (а) чи ти когось сильніше мене?»

Якщо ви заздалегідь не домовилися про абсолютну, стовідсотковy чесность, відповідайте «ні». Припустимо, у вашому житті було більше сильне почуття, ніж поточний. Кому стане легше, якщо ви скажете правду?

Зізнавшись у справжні почуття, ви дістанете добре захований скелет з шафи і посадіть за стіл третім.

Читайте також: ВЧЕНІ НАЗВАЛИ НОВИЙ СТАНДАРТ ЖІНОЧОЇ КРАСИ

Так що залиште його в гардеробній і не соромтеся збрехати. Якщо, звичайно, в глибині душі ви не плануєте повернутися до попередньої любові – такі плани приховувати від поточного партнера нечесно.

3. Коли готуєте сюрприз

За законом підлості у людини, для якого готують сюрприз, загострюються всі почуття, з’являється третє око і здатність бачити крізь стіни – словом, великий шанс, що він все зрозуміє завчасно.

Тому, швидше за все, доведеться не просто брехати на ходу, а виткати павутину брехні, щоб зберегти сюрприз в таємниці. Слідкуйте, щоб неправда була необразливій, інакше ризикуєте втратити половинку до того, як дістанетеся до дня сюрпризу.

4. Коли йдете від непоганої людини

Помідори вашої любові відцвіли і зів’яли, і ви збираєте сумки. Колишній партнер напевно задається питанням, що було не так. Не поспішайте вивалювати на нього весь список проступків.

Ви впевнені, що причина розриву – його недоліки? Або просто зручно виправдати свій відхід, звинувативши колишнього коханого у всіх гріхах?

Від хороших людей теж йдуть. «Не зійшлися характерами» – не просто чергова причина розставання.

5. Коли робите комплімент, щоб підняти настрій партнеру

Припустимо, ваша дівчина застудилася і з глянсовою красуні перетворилася в красуню з розпухлим носом і червоними очима. Фраза «Ти виглядаєш чудово» і не брехня зовсім, адже у дівчини є дзеркало, вона знає правду. Це просто ще один спосіб розповісти про свою любов .

6. Коли це не ваш секрет

Все нажите в шлюбі майно вважається спільним, але до нього не відносяться таємниці ваших друзів. Не обов’язково складати наповнену деталями фейковий історію, просто дайте відповідь «не знаю» на незручне запитання про своє знайомому.

В першу чергу потрібно розібратися з визначеннями. Брехня – навмисне спотворення інформації або її заміна на інші факти. Відносини – взаємодія двох поважають і люблять один одного.

Тому у випадку з абьюзером мова не йде про брехню в стосунках, але їх нема. Є порятунок свого життя, здоров’я і благополуччя.

В інших ситуаціях важливо, про що домовлялася пара, чи є в ній повагу і запит на зворотний зв’язок в тій чи іншій ситуації. Ще один момент – причина спотворення фактів. Я боюся поранити партнера або обманюю його в своїх інтересах?

Якщо ми виходимо з позиції відносин, довіри і домовленостей, то має сенс на них і спиратися. Чи подобаються партнеру сюрпризи? (І якщо немає, краще їх не влаштовувати.) Чи хочеться мені з ним обговорювати, чому я від нього йду? Найбільш вдалий варіант – вирішувати, чи потрібно брехати чи ні, виходячи з відносин, які є на даний момент.

У разі ж, якщо відносини вибудувані на маніпуляціях, брехня в них вже є, її багато, і вона навряд чи на благо.

Джерело.