fbpx
Breaking News
– Онуче, раз ти не потрібен ні батькові, ні тим більше мачусі, залишайся жити у мене, у мене нікого немає, – говорила бабуся
– Мама отримує на мене аліменти і витрачає все на себе. А мені грошей не дає, каже не заслужила ще. Якби не аліменти, я б вже давно жила в інтернаті!
– Більше терпіти я не змогла і вигнала геть брехливу свекруху!
Рибка під “шубкою” з моркви – це так смачно! Навіть мої дітки, які не дуже люблять рибку, приготовану таким способом з’їдають, скільки не покладеш! Дякую своїй любій матусі, що навчила мене готувати цю корисну, ще й не дорогу смакоту!
Вдома ставало ще гірше. Дружина знала про все. Але, замість того, щоб підтримати мене, раз по раз закатувала істерики, що дохід різко знизився. Я не міг зрозуміти її. Нам вистачало не те що на поїсти, але ще і відкласти. Мені набридло терпіти її наїзди, і я почав огризатися. На це вона реагувала зовсім неадекватно. А потім заявила, що подала на розлучення і хоче, щоб я виселився зі спільного житла. Це мене неймовірно зачепило!
Суспільство
8-річний хлопчик в США відкрив пекарню, щоб допомогти мамі купити будинок

Юний американець продає печиво, хліб і мафіни

Восьмирічний Джалілі Бейлі відкрив пекарню Jalen’s Bakery в Каліфорнії (США), щоб допомогти мамі купити будинок, передає People.

Американець продає печиво, хліб, мафіни і іншу випічку, сподіваючись накопичити достатньо грошей для покупки будинку. “Я просто обожнюю пекти. Це весело”, – заявив Бейлі.

Для ведення бізнесу хлопчикові видали необхідну ліцензію. Він також пройшов майстер-клас, де, зокрема, дізнався про принципи маркетингу та цільової аудиторії.

За його словами, він хоче купити будинок з басейном і великим заднім двором, а також із кухнею, щоб вони з матір’ю могли пекти і “створювати спогади”.

Читайте також: У російському дитячому таборі зґвалтували 10-річну дівчинку

Нині Бейлі і його мама Шархонда Махан знімають невеликий будинок. Щоб вивести сімейну пекарню на новий рівень, Махан запустила збір коштів на платформі GoFundMe.

Джерело

 

Related Post

facebook