fbpx
Світ
А тим часом в Лондоні сенсація: подружжя принц Гаррі і Меган Маркл відмовляються від королівських привілеїв, щоб самостійно заробляти на життя.

Сенсація в Лондоні: Меган Маркл і принц Гаррі склали з себе королівські повноваження.

Британський принц Гаррі і його дружина Меган Маркл, які повернулися на днях після проведеного в Канаді шеститижневого відпочинку, зробили сенсаційну заяву на своїй сторінці в Instagram.

Вони склали з себе королівські повноваження і більше не будуть представляти королівську сім’ю на офіційних заходах (за винятком лише деяких випадків), відмовившись від статусу її «високопоставлених» членів.

Герцог і герцогиня Сассекські мають наміри працювати, щоб стати фінансово незалежними. Частину свого часу вони хочуть проводити в Великобританії, частину – в Північній Америці. При цьому вони продовжать «повністю підтримувати Її Величність королеву», а також продовжувати співпрацю з організаціями, патронами яких вони є, і займатися новими благодійними проектами, передають ФАКТИ.

Чи відмовляться Гаррі і Меган від своїх титулів – поки що не цілком ясно. У всякому разі свою заяву вони підписали, як герцог і герцогиня Сассекські.

Читайте також: УКРАЇНСЬКА СПІВАЧКА СПОТВОРИЛА СОБІ РОТА (ФОТО). І ВЗАГАЛІ ЇЇ ЗОВНІШНІСТЬ СТАЄ ЗОВСІМ ІНШОЮ, НІЖ КОЛИСЬ.

Раніше представник палацу заявляв, що чутки про підготовлюваний переїзді подружжя за океан – не більше, ніж «спекуляція», відмовившись, втім, від подальших уточнень. ЗМІ повідомляли, що Гаррі і Меган подумують відмовитися від титулів і виїхати в Канаду, тому що відчувають, що королівська сім’я відтісняє їх на другий план, фокусуючись на прямих спадкоємцях престолу – принцах Чарльзі і Вільямі.