fbpx
Світ
Американський підліток став мільйонером завдяки торгівлі біткоінами

У 19-річного Еріка є власна квартира, “Ламборгіні”, куплене за криптовалюта, освітній онлайн-проект і значна сума на електронному гаманці.

Американець Ерік Фінман став офіційним мільйонером завдяки власному розуму і торгівлі на кріптовалютних біржах. Першу шестизначну суму він заробив ще підлітком, і вже потроїв свій прибуток.

За останніми підрахунками, близько 3,3 млн доларів в біткоіни, якими він займається з 12 років.

Сім років тому найпопулярніша сьогодні криптовалюта коштувала близько 12 доларів за “монету”. Тоді бабуся подарувала хлопцю тисячу доларів, і на цю суму він придбав 403 біткоіни.

Читайте також: ШТРАФ ЗА НЕПРАВИЛЬНУ ПАРКОВКУ ПЕРЕВИЩИТЬ ТИСЯЧУ ГРИВЕНЬ

Через три роки один біткоіни коштував вже 200 доларів, а на рахунку 14-річного хлопця в криптовалюта лежало вже майже 100 тисяч доларів.

Ерік Фінман кинув школу, поміняв криптовалюта на реальні – і створив власний освітній проект, щоб вчитися, не кидаючи свій бізнес – сайт Botangle.com, який пропонує за допомогою відеочату онлайн-навчання для підлітків, які хочуть отримувати знання від різних викладачів без прив’язки до школі.

Цей проект став успішним, і 15-річний хлопець продав його за 300 біткоіни, з якими вирушив на біржу – торгувати криптовалюта. За рік Ерік офіційно став мільйонером.

Сьогодні хлопець інвестує в енергетичні проекти, мріє відправити в космос власну капсулу часу і вкладає гроші в інноваційні розробки.

Джерело.

facebook