fbpx
Україна
Чи буде нове похолодання: прогноз погоди в Україні на тиждень

У понеділок опади пройдуть у південних і східних областях.

Зима наближається до завершення, а погода продовжує балувати українців періодичними невеликими потеплінням, після яких приходять морози.

10 лютого, в суботу в Україні не повинно бути різкої зміни погоди. У частині країни (в основному, в центральних, північних і східних областях) випаде мокрий сніг, на решті території хмарно.

Температура повітря вдень майже по всій Україні буде коливатися від -1 до +2, лише на півдні очікується в середньому від 3 до 7 градусів тепла.

Читайте також: НА ЧОМУ ДОВОДИТЬСЯ ЕКОНОМИТИ УКРАЇНЦЯМ: ЯК СКОРОЧЕННЯ ВИТРАТ ЗМІНИЛИСЯ ЗА ОСТАННІ РОКИ

11 лютого, у неділю на більшій частині території України буде хмарно, з проясненнями. З’являється сонце, на жаль, поки не принесе особливого тепла – температура повітря залишиться приблизно такою ж, як і в суботу, в середньому по країні вдень від -1 до +1. Опади – мокрий сніг з дощем – очікуються в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій областях та в Криму.

12 лютого, в понеділок в більшості областей також не варто чекати різкої зміни погоди. Хіба що зона опадів зміститься на північний схід – мокрий сніг з дощем пройде в Криму, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Харківській областях.

13 лютого, у вівторок сніг накриє вже більшу частину України. Опадів не очікується лише в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Серйозних змін температури чекати не варто, хіба що на півночі і на сході похолодає на один-два градуси, до -3 вдень.

14 лютого, в середу (в День святого Валентина) на більшій частині України все так же буде йти сніг (хіба що, проясниться в Дніпропетровській і Запорізькій областях).

Температура повітря: на заході від -1 до +1 (а в Закарпатті вдень навіть від +3 до +5), в центрі країни від -2 до +1 градуса, в північних і східних областях від -3 до -1, і на півдні – від +2 до +4 (в Криму від 5 до 7 градусів вище нуля).

Джерело.