fbpx

До яких серйозних xвopoб ведуть холодні продукти і напої

Люди часто вживають холодну і гарячу їжу одночасно або ж завжди хапають на льоту те, що зберігається в холодильнику через брак часу на розігрів їжі. Все це веде до серйозних порушень роботи шлунково-кишкового тракту.

Дієтологи заявляють, що тепла їжа не доставляє дискомфорту шлунку і він протягом кількох годин трудиться над її переварюванням.

А ось якщо людина спожила щось холодне, та ще й з білками тваринного походження в складі, то шлунок не в змозі буде переварити цю їжу як слід.

Таким чином, не переварена їжа потрапляє в тонкий кишечник і там теж не може засвоїтися, тому порушується весь процес обміну речовин в opгaнізмі.

До того ж завдання тонкого кишечника полягає в розщепленні вуглеводів, але вона нездійсненна в даному випадку, тому як з холодної білкової їжі в тонкий кишечник надходять бактерії, що перешкоджають нормальному функціонуванню даного opгaну травлення.

Читайте також: ЯКІ ЖІНКИ ПОДОБАЮТЬСЯ БАГАТИМ І ЗНАМЕНИТИМ ЧОЛОВІКАМ

Наслідки вживання холодної їжі:

  • уповільнений обмін речовин;
  • ожиріння;
  • запори;
  • запальні захворювання шлунка та інших органів травного тракту;
  • сонливість, втома і слабкість в тілі.

Дієтологи настійно рекомендують якщо і їсти холодну їжу і пити охолоджені напої, то тільки окремо від теплих.

Запиваючи майже гарячий бургер холодної колою, рано чи пізно людина спровокує потужний розлад в своєму opгaнізмі, покаравши при цьому свою ж травну систему.

Крім того, що такі продукти не несуть в собі ніякої користі, а лише холестерин, канцерогенні жири, багато цукру і вуглекислого газу, так ще й максимальну кількість калорій, від яких, як відомо, швидко повніють.

Лікарі радять перед вживанням їжу розігрівати, але не до стану окропу, що не менше шкідливо, ніж холодна їжа.

Холодними можна їсти овочі та фрукти в перервах між основними прийомами їжі, тому як вони швидше перетравлюються, ніж м’ясо, і навіть якщо шлунок не встигне їх перетравити, то в тонкому кишечнику вони засвояться повністю.

Джерело.

You cannot copy content of this page