fbpx
Україна
Дощі і температурні “гойдалки”: прогноз погоди в Україні на тиждень

У понеділок схід, південь і частину центру України (Кіровоградська область) – без опадів, на решті території дощі.

Липень-2018, згідно з інформацією синоптиків, буде дуже спекотним, але при цьому дощовим. Природа часто коригує прогнози, детально дізнайтесь, яким буде початок липня.

30 червня, в суботу дощі очікуються по всій Україні, крім західних областей (але і там є виняток – Закарпаття). У Київській області варто чекати грози.

У деяких регіонах буде зовсім не жарко – так, на заході країни вдень в середньому від 16 до 19 градусів вище нуля, в центрі 22-27 градусів, на півночі 19-21 градус, в східних областях від 27 до 32, і на півдні – від 25 до 29 градусів.

Читайте також: ПЕС НЕ ЗДАВАВСЯ І ЗАВЗЯТО ТЯГНУВ ВАЖКИЙ ПАКЕТ ДО САМОГО ПОРОГА, В ЯКОМУ БУЛА ДИТИНА

1 липня, в неділю дощі вже у всіх областях країни. Температура повітря практично скрізь опуститься на 2-3 градуси, при цьому найхолодніше буде у Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській областях – вдень від 13 до 15 градусів тепла.

2 липня, в понеділок схід, південь і частину центру України (Кіровоградська область) – без опадів, на решті території дощі. Стовпчик термометра коливатиметься в тому ж діапазоні, що і в неділю.

3 липня, у вівторок на заході України трохи потеплішає – до 18-20 градусів вдень; те ж саме і в північних та центральних областях, вдень там близько 19-21 градуса вище нуля. Найтепліше на півдні і на сході, до +27.

4 липня, в середу по всій країні без опадів, мінлива хмарність, при цьому досить тепло, але без екстремальної спеки.

Середня температура повітря по Україні 24-27 градусів тепла.

Джерело.

facebook