fbpx

Формула «10-3-2-1-0» подарує вам міцний сон і бадьорий ранок

Ви дізнаєтеся про чудову методикою, за допомогою якої навчитеся повноцінно відпочивати вночі і завжди прокидатися в хорошому настрої. Всього п’ять чисел, які змінять ваше життя!

Будь-яка людина знає, що продуктивність дня багато в чому залежить саме від ранкового настрою. Якщо ви добре виспалися, встали вранці з прекрасним самопочуттям і позитивною енергією, то весь день у вас пройде легко і будь-які завдання будуть по плечу.

Якщо ж ви пізно лягли спати, встали з хворою головою, то тоді вам взагалі захочеться від всіх сховатися під ковдрою і не бачити цей жахливий світ.

Існує безліч методик, створених для того, щоб забезпечити собі правильний нічний відпочинок і легкий приємний підйом.

Однак багато хто з цих рекомендацій носять досить розпливчастий характер і важкі навіть для запам’ятовування, не те що для дотримання.

Тому ми представили просту, як арифметика, і чітку, як армійський статут, формулу, яка допоможе вам завжди якісно висипатися і вставати вранці в гарному настрої.

Читайте також: ЧОМУ НЕ СЛІД ПРИЙМАТИ ДУШ ТАК ЧАСТО

Називається формула «10-3-2-1-0», а придумав її тренер з фітнесу Крейг Баллантайн.

  • 10-й годині перед сном: ніякого кофеїну;
  • 3 години перед сном: ніякої їжі і алкоголю;
  • 2 години до сну: жодні праці;
  • 1 годину перед сном: ніяких екранів;
  • 0: кількість натискань на кнопку «відкласти» на будильнику вранці.

Дані рекомендації виглядають дуже просто і цілком розумно. Автор методики стверджує, що за допомогою його порад вже безліч людей повернули собі нормальний сон вночі і стали набагато більш продуктивними днем.

Джерело.

You cannot copy content of this page