fbpx
Суспільство
Гриневич прокоментувала рішення Зеленського по шкільну форму

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич прокоментувала скасування президентом Володимиром Зеленським шкільної форми, як обов’язкової.

Вона вважає, що колишній указ давно застарів і тепер самі школи повинні вирішувати це питання. Джерело

Про це вона сказала журналістам на конференції “Нова українська школа: успіхи та виклики першого року впровадження”.

“Фактично цей указ вже давно застарів і ми практично останнім часом їм не користувалися. Адже він прив’язував нас до якихось зразків форми, до якихось тканин, з яких повинна виготовлятися форма.

Важливо, щоб цей одяг була комфортний, гігієнічний, з тканин, які “дихають”, щоб діти відчували себе вільно” , – сказала вона

У той же час Гриневич зазначила, що тепер навчальні заклади повинні самі визначати, що будуть носити учні.

Читайте також: – Я тебе не люблю – сказав син, коли приїхав від свого батька. Ця фраза з вуст дитини звучала нaйбoлючiше

“Хтось придумає безрукавку, на якій є емблема або знак приналежності до школи, а хтось визначить, що вони будуть носити ту, чи іншу форму” , – підкреслила міністр.

Відзначимо, що Зеленський скасував норму про шкільну форму для учнів середніх навчальних закладів 20 червня, а до цього була навіть подана петиція.

Батьки українських школярів бунтують проти шкільної форми . Виною тому регулярно спливаючі історії, в яких дітей ображають за відмову одягатися “як годиться”.

facebook