fbpx
Економіка
Хто буде першим в “черзі” на підвищення пенсії: розповів Розенко

Про це Павло Розенко повідомив в ефірі 5 каналу, пише 24 канал.

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив, що першими в “черзі” на підвищення пенсії будуть чорнобильці і люди з великим трудовим стажем, але малої зарплатою.

“Найбільш гострий сьогодні питання для” чорнобильців “і треба врахувати одну з головних проблем пенсійної реформи, що дуже малу надбавку до пенсії отримали люди з великим трудовим стажем 35-45 років, але малої заробітною платою.

Ми працюємо, і Президент звертався до уряду, і глава уряду обіцяв, що все-таки питання великого термінового стажу і маленьку зарплату повинні бути перераховані”, – зазначив Розенко.

Читайте також: ДОЩІ І ТЕМПЕРАТУРНІ «ГОЙДАЛКИ»: ПРОГНОЗ ПОГОДИ В УКРАЇНІ НА ТИЖДЕНЬ

Він додав, що зараз Мінсоцполітики готує відповідні розрахунки і пропозиції.

“Чи не наша влада винна в тому, що люди тоді отримували мінімальну зарплату. Але ми не можемо пройти повз цієї проблеми і все-таки треба це питання врахувати і зробити для цих людей якусь окрему програму”, – сказав Розенко.

Щодо додаткового ресурсу Розенко зазначив, що зараз спостерігається позитивна динаміка надходжень до Пенсійного фонду.

,,Ми бачимо позитивну динаміку надходжень до Пенсійного фонду. Ми отримали 3 млрд додатково до Пенсійного фонду, в порівнянні з тим, що планували.

Теж буде багато залежати від того, чи вдасться підвищити мінімальну зарплату до 4200 грн. Все-таки це дасть ще додатковий ресурс до Пенсійного фонду України”, – повідомив віце-прем’єр-міністр.