fbpx

Індус тримає руку піднятою уже 43 роки (фото)

Індійський садху (святий, аскет) Амар Бхараті тримає руку піднятою ось уже 43 роки. До того як він встав на духовний шлях, його звали Махант Амар Бхарти Джі і він був клерком в Нью-Делі.

У 1973 році він підняв руку над головою в честь бога Шиви і так і не опустив її, незважаючи на бiль і деформацію.

Після стількох років його рука перетворилася в непотрібні кістки, обтягнуті шкірою, з товстими і закрученими в спіралі нігтями (бо їх ніхто не стриг). Рука повністю атрофувалися і застигла в неприродному, майже вертикальному положенні.

До того як стати садху, Амар Бхараті був типовим представником індійського середнього класу, у нього була робота і сім’я. Але одного ранку він зрозумів, що це все не має значення, все кинув і присвятив своє життя служінню індуїстському богу Шиві.

Читайте також: НАЗВАНІ НАЙБРУДНІШІ ПРЕДМЕТИ, З ЯКИМИ ВИ СТИКАЄТЕСЯ ЩОДНЯ

Через три роки, в 1973 році, він зрозумів, що все ще пов’язаний з мирськими спокусами, і вирішив відрізати себе від них, утримуючи руку піднятою.

Деякі джерела стверджують, що Амару Бхараті було дуже боляче через війни і чвар у всьому світі, і він вирішив підняти вгору руку заради миру. Незважаючи на своє мирське минуле, садху Амар Бхараті високо шанується під час обрядів масового паломництва Кумбха-мела в місті Харідвар.

Маха-Кумбха-мела в Харідварі – одне з найбільших релігійних масових заходів в світі. Амар Бхараті надихнув і інших садху підняти руки заради миру і гармонії. Деякі з них тримають руки піднятими протягом 7, 13 і навіть 25 років.

В одному з інтерв’ю садху Амар Бхараті сказав, що його духовний дискурс зосереджений на озлобленості і чварах в сучасному світі, на те, як люди знищують своїх ближніх, і що найважливіше – жити в мирі та гармонії.

На питання, чи не болить його піднята рука, Амар відповідає, що вона хворіла, але він звик. Як і більшість аскетів, він не захотів говорити про життя до того, як він дав свою обітницю.

Амар Бхараті пояснює, що він робить те ж саме, що робили багато святих до нього, і що він просто продовжує традицію. В Індії це називається “урдхаман тапас” і позначає вид служіння, коли аскет присвячує частину свого тіла богу.

Хоча немає ніякого документального підтвердження того, що Амар Бхараті тримав руку піднятою протягом 43 років, відомо, що індійські садху виконують незвичайні завдання в ім’я віри, наприклад сплять стоячи або підлягає постять.

В Індії є святий Прахлад Джані, який 70 років нічого не їв і не пив. Його випадок перевірений і задокументований лікарями.

Джерело.

You cannot copy content of this page