fbpx
Україна
Карпатські маги зазирнули у майбутнє нашої країни і розповіли про нього. Передбачення карпатських мольфарів про Україну на 2020, високосний, рік.

Карпатські мольфари поділилися своїм новим пророцтвом з людьми.

Передбачення на 2020 рік для України в ефірі телеканалу ZIK дала карпатська провидиця Магдалена Мочіовски.

Вона запевнила, що Україна потроху рухається до миру.

Також мольфарка зазначила, що в 2020 році країну чекають серйозні зміни, в тому числі і у владі.

Що стосується простих українців, то Мочіовски вважає, що робити великі покупки в цьому році цілком можна. Що ж до весілля, то потрібно точно вибрати дату для щасливого шлюбу. Для цього провидиця порадила знайти нумеролога. Адже високосний рік вважається не найкращим для одруження.

Для підтримання здоров’я у 2020 році мольфарка запропонувала регулярно пити чай з меліси зеленої, щоб відновити втрачену через стреси і переживань позитивну енергетику.

У 2018 році інші мольфари вже говорили, що з 2020 року почнеться підйом економіки і розквіт України, пише джерело.

Передбачення для України мольфара Михайла Тодоріва

Карпатський маг вважає, що Україні варто боятися великого нещастя.

Мольфар Михайло Тодорів впевнений, що вже в найближчому майбутньому в нашій країні може відбутися дуже потужний землетрус. Однак точні терміни катастрофи в своєму пророцтві він не назвав. Але Тодорів впевнений, що українці мають шанси запобігти катастрофі. Для цього потрібно припинити завдавати шкоди землі.

“Велика біда прийде до нас. Природа втомилася від того, що ми з нею робимо. Якщо не схаменутися вчасно, то буде погано всім. Землетрус може бути тільки попередженням. Це буде скоро, але не зараз”, – сказав Тодорів в коментарі “РБК -Україна”.

Що передбачив Україні мольфар Нечай

А ось в своїх останніх пророцтвах в 2007-2009 роках відомий мольфар Нечай казав, що доля України буде важкою. І навіть якщо виберуть президентом Віктора Януковича, а на зміну йому прийде інша влада, – нічого в країні в кращу сторону не зміниться.

Також Нечай казав, що рано чи пізно Україну розтягнуть на шматки сусідні країни: Чехія, Угорщина, Румунія, Польща і Росія. І остання буде впливати на схід країни. В майбутньому розпаді він звинувачував третю сторону, якій вигідно таким чином заволодіти нашими природними багатствами.

Джерело – “КП в Україні”

Читайте також: САЛАТ «ОБЖОРКА» – НАШ УЛЮБЛЕНИЙ. БЮДЖЕТНИЙ, А ТАКИЙ СМАЧНЮЩИЙ! ГОТУЄТЬСЯ ШВИДКО, А З’ЇДАЄТЬСЯ ЩЕ ШВИДШЕ.

facebook