fbpx
Суспільство
Казковий гороскоп: хто ж ви – русалка чи Баба-яга

Навіть якщо дитинство залишилося далеко позаду, будь-яка людина все одно продовжує вірити в казки. Цей казковий гороскоп перенесе вас в світ давньоруського фольклору.

Хто ж ви за знаком зодіаку – русалка, потвора чи Баба-яга? Читайте швидше!

  • Овен (21.03-20.04): Змій Горинич

У кожному Овні живе справжнісінький Змій Горинич. Це дуже гарячий персонаж. Один невірний крок в його сторону, і вам не врятуватися від його вогнедишною пасти.

Хоча у Горинича цілих три голови, він рідко думає хоча б однієї. Тому часто робить дурниці, особливо коли знаходиться в гніві. Якщо йому здасться, що ви в чомусь помиляєтеся, то він обов’язково гучно заявить про це на весь світ. Цей казковий персонаж завжди висловлює свою думку різко і прямолінійно.

Однак є у Горинича і хороші якості. Цей Змій вкрай рішучий, відважний і завжди глобально мислить. Головне, вчасно направити його невичерпну енергію в правильне русло.

Читайте також: МАМО, ПРОБАЧ МЕНЕ! ПРОБАЧ, ЩО ПОВТОРЮЮ ТВОЮ ДОЛЮ

Порада Овнам: перестаньте йти на поводу у своїх емоцій. Перш ніж дати відповідь кривдникові, заспокойтеся і глибоко вдихніть!

  • Телець (21.04-20.05): Домовик

Домовик в будинку – щастя в родині! Все сяє чистотою, квіти политі, домочадці нагодовані. Але тільки в тому випадку, якщо ви ні в чому йому не суперечити. Адже це дуже владна нечисть.

Домовик дуже ревнивий, упертий і любить посперечатися. Відстоюючи свою точку зору, він буде не тільки напористий, але і, можливо, грубий. Такий вже у нього характер.

Порада Тельцям: якщо у вашому будинку живе ще один Телець, краще відразу вирішити, хто в домі господар.

  • Близнюки (21.05-21.06): Лісовик

Лісовики абсолютно щиро впевнені, що ніхто, крім них, життя не знає. А до цієї впевненості додається вражаюча балакучість і енергійність.

Він здатний годинами доводити оточуючим, що вони не мають рації, при цьому жодного разу не повторившись. Задарма слова природа Лісовика потребу не обділила! Крім усього іншого, він може так заплутати сліди, що і сам не розуміє, як опинився в тій чи іншій ситуації.

Порада Близнюкам: все лісовики – відмінні інтригани і маніпулятори. Тому з вас може вийти прекрасний політик і, звичайно ж, талановитий критик.

  • Paк (22.06-22.07): Мара болотна

Мара – дуже чуйна, сентиментальна, ласкава і емоційна нечисть. Але при всіх цих чудових якостях з нею дуже непросто спілкуватися. Адже зазвичай вона сама не знає, чого хоче. Все життя її роздирають непримиренні протиріччя. Те хочеться бути турботливою домашньої Марою, то вільної болотної нечистю. Ось так і живе, бігаючи від одного берега до іншого.

Зате Мара – прекрасний друг. Вона обов’язково вислухає, заспіває колискову і укладе відпочивати під болотним кущиком. Ще й нагородить цінною порадою. Загалом, Мара – справжній подарунок долі, особливо якщо працює психологом.

Порада Paкaм: особисті відносини з усякими Водяними і лісовиками найчастіше складаються у Мари невдало.

  • Лев (23.07-23.08): кіт Баюн

Цей котик здатний зачарувати і приспати кого завгодно. Навіть того, хто спати зовсім не збирався! Кот Баюн наділений особливим магнетизмом.

Хоча він егоїстичний, самозакоханий і упертий, люди все одно обожнюють його, захоплюючись особливими талантами і чеснотами. А він милостиво дозволяє їм робити це.

Вся справа в харизмі і приголомшливою впевненості в собі. Кот Баюн може нахабно перебріхувати казки і фальшиво завивати пісні, але робить це з таким почуттям власної гідності, що ніхто не наважиться зробити йому зауваження. Своїм безкомпромісним тоном він з легкістю переконає вас у вашій неправоті. Особливо якщо ви мали рацію.

Порада Левам: використовуйте свої ораторські здібності тільки на благі цілі.

Діва (24.08-23.09): Баба-яга
Колись Баба-яга була Василиною Премудрість, але життєвий досвід зробив її прагматичною і цинічною, та ще й прихованої. Тепер Яга сидить безвилазно в своїй хатинці, помішуючи зілля та суша мухомори для непроханих гостей. Поки вони не пройдуть всіх випробувань, дорогу до Кощія нізащо не покаже. А завдання Яги будуть дуже складними!

Намагатися перехитрити цю стареньку – справа марна. Вона сама кого завгодно обведе навколо пальця. До того ж у Яги природне чуття на брехню. Баба-яга дуже любить чистоту і порядок.

Це тільки на перший погляд в її хатинці повний бардак. Насправді кожна смітинка лежить на своєму місці, а комарі і мухи літають по строго заданої траєкторії.

Порада Дівам: Баба-яга вимоглива як до себе, так і до інших. Але іноді вам все ж варто кинути всі справи і просто політати на ступі!

  • Терези (24.09-23.10): Мара

Таємнича Мара часто сидить без діла, але не тому, що їй лінь. Чому ж вона безцільно бродить по старовинному замку, страждаючи сама і змушуючи страждати інших? Вся справа в тому, що Мара не здатна швидко прийняти тверде рішення.

Перед тим, як почати щось робити, їй потрібно ретельно зважити всі “за” і “проти”. А це забирає дуже багато часу!

А ще Мара неймовірно любить обговорювати питання “життя і смерті” з усіма оточуючими. Вона може роздути слона абсолютно з будь-якої мухи. Якщо серед ваших друзів є ця нечисть, готуйтеся годинами вислуховувати її ниття.

А ще Лихо одноокий – дуже романтична натура, яка вірить у вічну любов з першого погляду (можливо, саме тому воно так часто помиляється). Загалом, це неймовірно мрійливе істота і 100-відсотковий ідеаліст.

Порада Стрільцям: ви можете витратити на пошук ідеальної другої половинки все своє життя. Придивіться до тих, хто щиро вас любить!

  • Козеріг (22.12-20.01): Кощій Безcмepтний

Кощей – природжений керівник, який володіє незаперечним авторитетом. Його поважають навіть вороги. І це не дивно, адже Кощеюшка володіє найcильнішою волею і сталевим характером.

Найчастіше він намагається приховувати свою жopcткicть під маскою ніжності і турботи, але при певних обставинах може стати справжнім тираном.

Кощій – цілісна і зріла особистість, яка завжди твердо знає, чого і кого хоче. Не дарма він отримав прізвисько “Безcмepтний”. Цю нечисте не бере ні вогонь, ні вода, ні мідні труби, тому всі життєві катаклізми Кощій переносить з великою гідністю.

Порада Козерогам: ніхто краще Кощія не вміє досягати поставленої мети. Головне, не помилитися при її постановці!

Читайте також: 20 СЮРПРИЗІВ ДОРОСЛОГО ЖИТТЯ, ДО ЯКИХ НАС НЕ ГОТУВАЛИ

  • Водолій (21.01-18.02): Соловей-Poзбійник

Цей poзбійник – сама безвідповідальна і чарівна нечиcть! Соловей рідко думає про таких нудних речах, як будинок, сім’я, кар’єра. Він мріє літати в хмарах і жити в своєму повітряному замку. Правда, поки що доводиться сидіти на дереві, свистіти і грабувати перехожих.

Однак такий спосіб життя зовсім не заважає Солов’єві-Розбійник бути дуже популярним. Він викликає прихильність до себе з перших же хвилин знайомства.

Крім того, Соловей свято вірить в свою удачу, яка рідко його підводить. Тому-то він і живе вільно, не піклуючись про завтрашній день.

Порада Водоліям: знайти вихід з будь-якої ситуації вам допоможуть креативність і винахідливість, якими ви наділені понад усяку міру.

  • Риби (19.02-20.03): Водяний

Водяний живе в маленькій калюжі, але при цьому мріє про безмежному океані, далекі мандрівки, коралових рифах і відчайдушні пригоди. Не варто боятися! Нікуди він в результаті не втече, оскільки глибині душі неймовірно прив’язаний до своєї рідної лужице.

Фантазії часто замінюють Водяному реальне життя. Завдяки їм він рятується від сірих буднів. Інші казкові герої зазвичай не розуміють піднесеної і вразливою натури Водяного.

Тому йому доводиться шукати співрозмовників серед випадкових гостей болота.

Порада Рибам: краще вам нікому нічого не доводити, а всі перешкоди просто обпливать.

Джерело.

You cannot copy content of this page