fbpx

Київ через дощі перетворився у “Венецію”: наслідки негоди

Під час грози вітер валив дерева, а від блискавки загорівся житловий будинок.

У минулі вихідні через розігралася урагану з дощем столицю буквально паралізувало. В результаті затопленими виявилися десятки вулиць у різних районах столиці.

В ніч з п’ятниці на суботу, в самий розпал стихії, близько 4:00 в Подільському районі, на вул. Газопровідної, 5, блискавка вдарила в димохід двоповерхового будинку, в якому перебувала жінка з маленькою дитиною.

В результаті дах будівлі загорілася. Загасити пожежу рятувальникам вдалося о 5:15. Благо, обійшлося без постраждалих. До слова, повідомляли кияни і про попадання блискавок у дерева.

Читайте також: «ХОДИЛИ ЇСТИ ТАК, НІБИ КРАЛИ ЇЖУ»: УКРАЇНЦІ В ПOЛOНI АЕРОПОРТУ В ТУНІСІ

Різали дерева

Через сильний вітер у столиці розпочався “деревопад”. Так, на вул. Сосніних, 12-а, що впало дерево перегородило дорогу, тим самим заблокувавши виїзд і вихід з двору місцевим жителям.

Рятувальникам довелося розрізати стовбур на частини, щоб звільнити проїзд. Як повідомили в Київській службі порятунку, з 28 червня по 1 липня рятувальники дев’ять разів виїжджали на прибирання дерев, які повалило сильним вітром.

Затопило

Через проливні дощі в деяких районах столиці з’явилися справжні “озера” і “моря”, а кияни почали жартома називати Київ нової Венецією. Транспорту, що рухається доводилося або долати розливи, ризикуючи стихнути, або шукати інші шляхи об’їзду.

У Голосіївському районі пасажири одного з автобусів з подивом спостерігали, як вода юшила по салону, а частина дороги біля автостанції “Видубичі” настільки затопило, що посадку на рейсові автобуси перенесли на протилежний бік станції.

Про це пасажирів попереджали ще на станції метро “Видубичі”, розвісивши на пероні оголошення. Подібні картини кияни спостерігали на Привокзальній площі, Березняках і біля станцій метро “Лівобережна” і “Чернігівська”, де води місцями було по коліно.

Дісталося і жителям Київської області. Так, в Броварах пішла під воду центральна вулиця.

Місцевим жителям в прямому сенсі довелося переходити дорогу вбрід, а автомобілі, які намагалися проїхати, раз у раз глухли у величезних калюжах на проїжджій частині.

Джерело.

You cannot copy content of this page