fbpx
Суспільство
Класичні відмовки, якими ми виправдовуємо свою лінь

Вибрали найбільш поширених відмовок, якими кожен з нас час від часу намагається виправдати свою лінь. До кожної з них я підібрала реальні історії людей, які вчинили прорив незважаючи ні на які перешкоди, а може, і завдяки їм. Адже неспроста з давніх-давен кажуть, що труднощі роблять сильну особистість ще сильніше. Так що давайте кинемо виклик будь-яких труднощів, хоча б для того, щоб довести самому собі просту істину: Я НА ЦЕ ЗДАТНА!

У мене немає стартового капіталу

Напевно, перша ж відмовка, яка приходить на розум, як тільки виникають проблиски бажання створити свою справу-у мене немає стартового капіталу. І все ж кожен з нас має як мінімум друзів і родичів, які зможуть зайняти при необхідності хоча б частину необхідної стартової суми.  А адже безліч мегакорпораций створювалися з повного нуля.

Звідки міг чекати допомоги Том Монаген, майбутній засновник компанії з доставки піци «Доміно», який провів все своє дитинство в притулках для сиріт і виховних будинках? Де міг знайти фінанси Сочіро Хонда, який народився в дуже бідній сім’ї в японській аграрної провінції?

У мене немає зв’язків

– І навіть якщо б я набрав частину необхідної суми – в наше світі все вирішують зв’язки , – знову занудою песиміст.

А як же приклад Ендрю С.Гроува? – Парируючи ми. – Нинішній глава корпорації «Інтел Корпорейшн» – легендарний Ендрю С. Гроув – один з найбільш яскравих прикладів людини, який починав свою кар’єру, не маючи абсолютно ніяких зв’язків. Та й які зв’язки можуть бути у двадцятирічного угорця-емігранта з невеликою сумою грошей і ще меншим знанням англійської мови.

Не знаю, чим зайнятися

– Однак я навіть не можу вирішити, чим хочу зайнятися!

Перш ніж знайти свою ринкову нішу, нині один з найбагатших людей світу, Кірк Кіркорян, перепробував масу різних робіт. Не закінчивши середньої школи, Кірк записався до Цивільного корпус охорони навколишнього середовища, де будував дороги і валив дерева в Національному парку Секвойя. Пізніше працював некваліфікованим чорноробом, потім пічників. Нарешті, він вирішив присвятити себе кар’єрі борця. Результат той же. Тренери визнали його недостатньо міцним для перекладу в лігу професіоналів. Наступний етап – робота мийником двигунів у продавців старих машин.

Паралельно Кіркорян знаходить свою мрію – після єдиного розважального польоту зі своїм колегою-пічників він закохується в авіацію. Для того щоб оплачувати льотні уроки, Кірк Кіркорян займається доїнням корів і прибиранням гною на ранчо інструктора. В результаті Кірк отримує пілотські права і починає працювати льотним інструктором.

Всі привабливі галузі зайняті

– Але все привабливі галузі вже давно зайняті, – можете резонно заперечити Ви.

Бізнес можна робити буквально з нічого, – скажемо ми вам. Американський мільйонер Уейн Хайзенга заробив свій перший мільйон на вивезення сміття.

Стартовий капітал – взяті в борг у тестя 5000 доларів, на які він придбав старий сміттєвоз і всього 20 клієнтів. До обіду Уейн особисто займався вивезенням сміття; після обіду, одягнувши новий костюм, вирушав на пошуки нових клієнтів. З огляду на, що на той момент ця галузь була вже переділена між великими сміттєзбиральні компаніями, починаючому одиночці змагатися з зубрами було на рідкість важко. Він пережив дуже складний період, але побудував один з найбільших в світі бізнесів з вивезення сміття. На зароблені «на смітті» гроші Хайзенга створив або купив компанії в таких галузях, як прокат відеокасет, роздрібні продажі, прокат автомобілів, електронні системи безпеки, професійні спортивні команди, готелі, портативні туалети, розлив води в пляшки, догляд за газонами, знищення шкідників , дошки оголошень і сервіс з миття машин.

А починалося все з одного старого сміттєвоза … немає здоров’я – Ах, якби у мене було хоча б здоров’я, – зітхне людина.

У мене немає привабливої ​​зовнішності

– Але людині з модельною зовнішністю все-таки легше просунутися на самий верх, – піде іншим шляхом невгамовний сперечальник.

Ну що ж, розглянемо класичний приклад, коли тринадцятирічний «хліпік» Арнольд Шварценеггер заявив своїм батькам, що хоче бути людиною з найдосконалішим тілом в світі – вони почали шукати психиатора. Навіть батьки розуміли, що з крихкого і довготелесого сина навряд чи вийде людина з хорошою фігурою – не кажучи про сам скоєному тілі. Займаючись без допомоги тренера по кілька годин на день, Арнольд зробив чудо.

В результаті Шварценеггер зробив-таки пластичну операцію (геніопластіку), засунувши виступаючу вперед нижню щелепу. І через сім років, знявшись в легендарному «Термінатора», отримав заслужений успіх.

Однак починав він все-таки з непривабливим тілом і потворною зовнішністю, а став символом ідеального чоловіка для цілого покоління.

Жінкам важче домогтися успіху

– Як би я не старалася, в нашій країні подолати «скляна стеля» практично неможливо, – вступить в розмову обурена дама

Давайте звернемося до історії Маргарет Тетчер. Легендарна жінка-політик Маргарет Тетчер зробила на думку багатьох неможливе. У консервативній Англії, орієнтованої виключно на чоловічу перевагу, Тетчер зуміла досягти вершин влади, ставши першою жінкою – прем’єр-міністром Великобританії.

Не щастить

– Мені завжди не щастило, – сумно зітхне в розмові фаталіст.

Кого вже дійсно не можна було назвати везучою, так це Мері Кей. З дитинства вона була позбавлена ​​більшої частини дитячих радощів, так як з семи років була доглядальницею у ліжку важкохворого батька. Семирічна дитина готував їжу і прибирав замість того, щоб гуляти з друзями. Мати, яка містила сім’ю, важко працюючи, Мері бачила мало, так як, коли та поверталася з роботи, дівчинка йшла спати. Коли Мері Кей виросла і вийшла заміж, вона пішла працювати офіціанткою, щоб допомогти чоловікові. Результат – через вісім років шлюбу він кинув її з трьома дітьми і без засобів до існування. Більшість з нас це б зламало або змусило повірити в своє невезіння. Невідомо, що про це думала Мері Кей, але результатом всіх цих неприємностей стало створення однієї з найбільших в світі імперій краси. Звичайно, не відразу! Звичайно, це вимагало великих складнощів. Але чи не залишилася б вона просто офіціанткою і домогосподаркою, якби життя не поставила її в такі жорсткі умови?

І так далі, і так далі, і так далі …

Подібний діалог можна продовжувати нескінченно. Але головне, що ми вам намагалися показати, що практично всі в світі можна перебороти. Головне – вірити в себе. Саме віра робить чудеса. І якщо вам стане від цього хоч трохи легше -знайте: ми теж в Вас віримо! Та ви й самі, напевно, це відчуваєте. Так що удачі вам і нехай перед вами відкриється Дійсно Нове Життя; життя, повна безмежні можливості і нескінченного щастя.

Читайте також: МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЩАСТЯ: ДЕ ЖИВУТЬ НАЙЩАСЛИВІШІ ЛЮДИ ТА НА ЯКОМУ МІСЦІ В РЕЙТИНГУ УКРАЇНА

Джерело.

facebook