Сон довжиною до півгодини в денний час позитивно впливає на роботу мозку‚ пише «Сегодня».
Звичка поспати вдень пов’язана з великим оздоровчим пoтенціалом, саме до цього висновку прийшли вчені з університету Південної Каліфорнії. В результаті експериментів вони змогли з’ясувати, коли вдень спати найбільш корисними для здоров’я.
Цим благословенним часом виявилося з 15 до 16 годин. Всього 20-30 хвилин відпочинку після трьох годин дня дозволить тобі відновити енергію і активно завершити день.
Сон довжиною до півгодини в денний час позитивно впливає на роботу мозку. Він допоможе тобі зберегти ясність розуму і жвавість думок в другій половині дня.
І, що, важливо, поспавши днем, ти зможеш легше і швидше заснути вночі і краще виспатися. Приказка “сон притягує сон” діє безвідмовно! Здрімни після обіду і не будеш знати, що таке нічне безсоння.
Читайте також: КОМУ НЕОБХІДНО ЇСТИ МОРКВУ ЧАСТІШЕ
“Півгодинна дрімота в відрізок часу з 15 до 16 годин дня оптимально підходить для перезарядки самопочуття і виходу на новий виток працездатності.
У цей час з-за природного спаду циркадного ритму багато людей починають відчувати сонливість і втрачають пильність, так що, скористайся цим часом з максимальною користю “, – зазначили автори дослідження.
Але вчені попереджають, що більше 30 хвилин в цей час краще не спати, так як сон може перейти в глибоку фазу і після його завершення тобі буде складно прийти в себе і звільнитися від сновидінь.