fbpx
Україна
Крутоголов з “Дизель Шоу” назвав своїх колег-росіян “нормальними пацанами” і розповів, хто з росіян та білорусів залишиться в популярному українському проекті

Крутоголов з “Дизель Шоу” назвав своїх колег-росіян “нормальними пацанами” і розповів, хто з росіян та білорусів залишиться в популярному українському проекті.

Актор українського комедійного проекту “Дизель Шоу” Єгор Крутоголов в інтерв’ю програмі “Зірковий шлях” на каналі “Україна” 9 червня заявив, що росіяни з їхнього колективу не мають імперських поглядів, а деякі білоруси – “вже українці”.

Росіяни Сергій Писаренко та Євген Нікішин, за словами Крутоголова, однозначно залишаться у “Дизелі Шоу”.

– Те, що вони ніколи не підтримували путінську пропаганду – це 100%. Вони не вважали українців нацистами. Вони – нормальні пацани, з якими дружимо вже років 15–20. Ніколи у них не було імперських поглядів на Україну, вони наші, – запевнив глядачів і прихильників шоу Крутоголов.

Він наголосив, що Писаренко точно залишиться в Україні, оскільки у нього під Києвом будинок та українська родина.

За словами Крутоголова, актор Євген Нікішин, ймовірно, і не повернеться до шоу.

– Женя зараз у Росії, у нього там сім’я, батьки, діти. Тому він там, і я думаю, йому теж по-своєму складно. Але нічого остаточно сказати не можна – війна ще триває. Женя в Росії, і мені здається, що він там і буде, – заявив шоумен.

Єгор Крутоголов додав, що білоруси Дмитро Танкович та Євген Сморигін залишаться у шоу.

– Вони – вже не білоруси, а українці” – сказав актор.

Єгор зазначив, що акторка Марія Грицук, вочевидь, залишиться у Білорусі.

“Дизель Шоу” – гумористичне концертне шоу від “Дизель Студіо”, телевізійна версія якого виходить на телеканалі ICTV. Шоу було одним із найрейтинговіших телепродуктів на цьому каналі, дуже популярне серед українців.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page