fbpx
Лайфхаки
Лайфхак: як продовжити свіжість хліба надовго

Хліб – унікальний продукт, єдиному, який ми їмо кожен день. Йому потрібні особливі умови, щоб він надовго залишався свіжим і приносив користь організму.

Якщо ви вживаєте цільнозерновий хліб кожен день, у вас буде достатньо енергії і гарний настрій. За це відповідають клітковина і вітамін B.

Головний ворог хліба і нашого організму – цвіль. Ніколи не вживайте зацвілий хліб, навіть якщо зрізуєте неушкоджені ділянки.

Справа в тому, що невидимі суперечки все одно заповнюють всю поверхню продукту. Не їжте такий хліб – він може викликати серйозне отруєння.

Іноді буває так, що хліб пліснявіє за день, тому що ви його неправильно зберігайте. Перша причина – поліетиленовий пакет.

Хліб продовжує “дихати” після випічки, а в герметичному пакеті він “задихається”. Краще рішення – мішечок з натуральної тканини. Його можна купити (приблизно за 50 гривень) або пошити самостійно.

Читайте також: ЛАЙФХАК: ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАПЕКТИ ГАРБУЗ У ДУХОВЦІ

Ще одна проблема – черствий хліб. Швидше він засихає при температурі 2 градуси. Тому тримайте його в тому відділенні, де температура 0 градусів або в морозильній камері.

Але перед вживанням обов’язково розігрійте при кімнатній температурі, але не в мікрохвильовці – інакше хліб “задубіє”.

Найпопулярніше місце для зберігання хліба – хлібниця. Вона є у кожної господині. Хлібниці бувають різні: дерев’яні, скляні, пластикові, металеві та плетені.

Але кращі – дерев’яні або плетені. Саме в таких хлібницях хліб буде “дихати”, а потім перетвориться в сухарики, які можна додати в суп .

Пам’ятайте: білий пшеничний і житній хліб потрібно зберігати окремо. В одній секції запахи перемішуються, це впливає на аромат хліба і він стає не таким смачним.

А щоб продовжити свіжість багета, розріжте його навпіл і складіть в два різні пакета. Так він не буде сохнути кілька днів.

І головне: не відмовляєтесь від хліба, аби схуднути, бо інакше принесете шкоди організму.

Джерело.

Related Post