fbpx
Здоров'я
Магнітні бурі у січні 2020 року: чого очікувати українцям

Між 2019 і 2020 роками Сонце переживає період сонячного мінімуму, через що ризик сильних сонячних бурь в 2020 році зростає. Джерело

Кожні 11-12 років Сонце входить в фазу сонячного максимуму. Перехід до цієї фазі характеризується меншою кількістю сонячних спалахів і сонячних плям, спалахують на поверхні Сонця.

Але це не означає, що активність серця сонячної системи стихає або слабшає.

У зв’язку з сонячним мінімумом, магнітних бур в січні 2020 року не . Тільки 14 і 15 січня прогнозують невелику активність , яка не дотягує до рівня G1, тобто до магнітної бурі самого слабкого рівня.

Читайте також: Віктор Павлик збирається одружитися в четвертий раз з 25-річною Катериною Репяховой

Як впливають магнітні бурі на здоров’я людини

Хоча деякі люди скаржаться на погане самопочуття під час магнітних бур, ніякі дослідження поки не підтвердили зв’язок між станом здоров’я людини і сонячною активністю.

Якщо електромагнітна активність досягає Землі, то взаємодіє з магнітним полюсом нашої планети, завдяки чому народжується таке прекрасне явище, як полярне сяйво.

На це дійство кожен сезон з’їжджаються натовпи туристів і сумнівно, що у кожного з них кожен раз болить голова. Магнітосфера Землі нейтралізує електромагнітний вплив зірки Сонця, тому те, що його може відчути людина – малоймовірно.