fbpx
Здоров'я
Магнітні бурі у травні 2019: прогноз на місяць

У які дні в травні 2019 року очікуються магнітні бурі і сплески сонячної активності, яка буде геомагнітна обстановка на травневі свята і в інші дні. Джерело

Знаючи цю інформацію, метеозалежні люди зможуть певною мірою убезпечити себе від негативного впливу сонця і бути готовими до можливого погіршення самопочуття в період геомагнітних збурень.

Прогноз магнітних бур на травень 2019 року

Поспішаємо вас порадувати приємним прогнозом геомагнітної обстановки, тому що кінець весни обіцяє досить спокійну обстановку по силі прояви сонячної активності.

Лише на початку травня і в самому кінці місяця очікується кілька незначних магнітних коливань.

Але безпосередньо на травневі свята, День праці і 9 травня, виходячи з прогнозу, серйозних магнітних сплесків не очікується.

Незначні магнітні коливання можливі 2, 28 і 29 травня .

Серйозні магнітні бурі в травні 2019 не прогнозують.

Читайте також: Дитячий манікюр: можна чи дітям фарбувати нігті

Як захистити себе від впливу магнітних бур

В період сильних магнітних бур навіть у здорової людини може розболітися голова, з’явитися втома і нездужання, а також безпричинно погіршитися настрій.

Тим більше люди, залежні від перепадів космічної погоди, більш чітко відчувають на собі навіть незначні сплески сонячної активності.

У особливо чутливих людей під час магнітних бур організм реагує більш гостро: порушується робота cepцево-cyдиннoї системи, загocтрюються хpoнічні зaxворювання, може підвищуватися apтеріальний тиcк і рівень адреналіну в кpoві, з’являються занепокоєння і стpaхи.

Щоб уникнути негативного впливу сонця в період магнітних бур, медики рекомендують не навантажувати себе надмірним фізичним роботою, більше відпочивати, уникати cтресових ситуацій, а також дотримуватися правильний раціон харчування і водний режим.

Також під час магнітної бурі обмежте далекі переміщення і поїздки і обов’язково тримайте під рукою необхідні ліки.