fbpx

Магнітні бурі в лютому 2020: якою буде геомагнітна активність. Вплив магнітних бур на здоров’я людини – правда чи вигадка?

В даний час Сонце переживає період сонячного мінімуму, в зв’язку з чим зростає ризик сильних магнітних бур пізніше.

Кожні 11-12 років Сонце входить в фазу сонячного максимуму. Перехід в цю фазу супроводжується меншою кількістю сонячних спалахів і плям, що виникають на поверхні Сонця.

Однак це не означає, що активність центру Сонячної системи стихає або слабшає. Джерело

Магнітні бурі в лютому 2020: якою буде геомагнітна активність

Так що зараз Сонце переживає період сонячного мінімуму, магнітних бур в лютому 2020 не очікується. Згідно з прогнозом, найбільша активність спостерігатиметься 3,4 і 5 лютого.

Втім, вона занадто слабка і не досягає до рівня G1, тобто до магнітної бурі слабкого рівня.

Читайте також: Зима не здається: в Україну повернуться сильні морози

Вплив магнітних бур на здоров’я людини – правда чи вигадка?

Незважаючи на те, що щомісяця багато хто скаржиться на погане самопочуття в період магнітних бур, зв’язок між сонячною активністю і станом здоров’я людини поки не підтверджена вченими.

І не можна не врахувати таке явище, як полярне сяйво. Справа в тому, що коли електромагнітна активність досягає нашої планети, то починає взаємодіяти з її магнітним полюсом, завдяки чому виникає таке магічне видовище як полярне сяйво.

На цю подію кожен сезон з’їжджаються натовпи туристів, але сумнівно, що у кожного з них кожен раз болить голова.

І взагалі, фахівці схиляються до думки, що чутливість людини до магнітним бурям малоймовірна, адже магнітосфера Землі нейтралізує електромагнітний вплив Сонця.

Протягом одного з досліджень фахівці проаналізували 63 мільйони твітів, в яких користувачі скаржилися на головний біль або головний біль, проводячи паралель з графіком сонячної активності. Як виявили результати дослідження, період активності повідомлень і графік магнітних бур абсолютно не збігався.

Стежте за своїм здоров’ям, адже головний біль може виявитися не впливом магнітних бур, а симптомом інших захворювань.

You cannot copy content of this page