fbpx

Масова бійка в Києві

У Києві на Оболоні у дворі будинку по вул. Тимошенко , 29 сталася бійка між жителями будинку і компанією молодих людей, які розпивали під їхніми вікнами спиртне, палили і лаялися матом.

Мешканці зробили молодим людям зауваження, але ті продовжували шуміти, пише «Сегодня».

“До молодих людей вийшла жінка і попросила не галасувати, але у відповідь хтось із них її штовхнув. Вона впала і покликала на допомогу сусідів. На допомогу їй прийшли двоє чоловіків.

Вони намагалися випровадити молодих людей з двору, але ті у відповідь бризнули чоловікові в обличчя газом. А один з хлопців, розбивши пляшку з-під шампанського, зробив “трояндочку”.

Але застосувати не встиг, люди викликали поліцію. Але до її приїзду, молоді люди розбіглися. Втім особистості 5 осіб встановлені і їм доведеться відповідати за свої дії по ст. 296 “Хyлiгaнство”, – повідомили в поліції Києва.

Подібні “пустощі” караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

В результаті конфлікту постраждали троє осіб.

Вони отримали незначні порізи, опіки очей (в лікарні чоловікові промивали очі), порвані футболки і садна.

Місцеві жителі впевнені, що їхній двір не місце для гучних компаній і попросили молодих людей піти з двору будинку. До слова, це вже не перший конфлікт на Тимошенко, 29.

Читайте також: ЧОМУ УКРАЇНЦІ АКТИВНО ПРОДАЮТЬ ДОЛАРИ

You cannot copy content of this page