fbpx

Мати два тижні сама лікувала сина, до медиків звернулася, коли почалися судоми

У дитини діагностували перелом семи ребер, крововилив у мозок, а також гематому головного мозку.

Медики Одеської обласної дитячої лікарні борються за життя малюка, який отримав переломи ребер, гематоми і синці. Причому мати хлопчика, якому немає і двох років, навіть не може точно сказати, що сталося з сином, як повідомляє сайт “Сегодня”.

А замість того, щоб відвезти сина в лікарню, вона два тижні намагалася лікувати його вдома.

Сім’я хлопчика живе в Доброславом. “За словами 25-річної матері, синці на стегнах, боках і грудній клітці сина вона помітила близько двох тижнів тому”, – говорять в прес-службі обласної поліції, додаючи, що жінка звернулася до медиків тільки після того, як у сина почалися судоми .

У дитини діагностували перелом семи ребер, крововилив у мозок, а також гематому головного мозку. За словами копів, мати передбачає, що її дитина могла отримати травми, впавши з будки пса, або коли була в гостях у батька, з яким жінка живе окремо. Копи розбираються в події.

А ось глава Доброславскої селищної ради Людмила Прокопечко не вірить, що рідний батько міг скалічити сина. “Він працює у нас в службі благоустрою. Претензій до нього немає”, – сказала нам Прокопечко.

За словами нашої співрозмовниці, мама дитини і її новий партнер працювали в тій же службі, але через якийсь час звільнилися.

“Проявів агресії за ними раніше не помічали”, – міркує Прокопечко і передбачає, що, можливо, дитину не бив, а ненавмисно штовхнув хтось із родичів. Глава селищної ради каже: малюк все ще в реанімації, але вже йде на поправку.

ВЧИТИ МАМ. Одеські волонтери часто стикаються з ситуаціями, коли батьки, захоплюючись самолікуванням, доводять чад до передсмертного стану.

“Люди в селах і райцентрах звикли розраховувати тільки на себе і бояться зайвих витрат”, – розповідає волонтер Олександр Макаренко, додаючи, що батьків треба інформувати за допомогою плакатів і листівок, як вести себе в разі, якщо дитина отримала травму або опік.

Читайте також: УКРАЇНА ВЗЯЛА НА СЕБЕ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ДО СЕРПНЯ ВВЕСТИ АБОНПЛАТУ НА ОПАЛЕННЯ І ГАЗ: ЧИ БУДЕМО ПЛАТИТИ ЗА ТЕПЛО ВЛІТКУ

You cannot copy content of this page