fbpx
Україна
Мороз і сніг, але не скрізь: прогноз погоди в Україні на тиждень

На цьому тижні природа дала українцям можливість “відрепетирувати” новорічний настрій – рясні снігопади, викликані циклоном, спостерігалися практично у всіх регіонах.

Однак, до 1 січня ще далеко, а синоптики обіцяли мінливий грудня. Дізнайтесь, якою ж буде погода в найближчі дні. Джерело

У суботу, 15 грудня опади у вигляді снігу вдень очікуються тільки в західних областях – в інших областях сніг випаде вночі.

Температура повітря вдень на заході, в центрі і в східних областях – від -4 до -2 морозу. У північних областях – від -5 до -3 морозу, і на півдні – від -1 до +1 градуса.

У неділю, 16 грудня західні області продовжить засипати снігом, а ось на решті частини України буде виглядати сонце.

Температура повітря в різних регіонах відрізнятиметься досить серйозно.

Читайте також: Дві платіжки за світло: що постачальники електроенергії придумають далі

На заході вдень в середньому від -3 до 0 градусів (а в Закарпатській області від +1 до +3), в північних областях від -6 до -4, в центрі від -5 до -3, у східних областях від -4 до -1 градуса, і на півдні від -2 до +2.

У понеділок, 17 грудня сніг знову випаде тільки на заході України.

Температура повітря вдень коливатиметься на рівні тих же показників, що і напередодні. Вночі найхолодніше в північних областях – до -10 градусів.

У вівторок, 18 грудня в Україні без опадів. Але і без сонця – по всій країні мінлива хмарність, крім того, місцями похолодає.

Найтепліше, як нескладно здогадатися, на півдні – від -3 до +3 градусів, а також на заході – від -5 до -1 градуса.

У центральній частині країни вдень від -8 до -6 морозу, на півночі від -10 до -8, і в східних областях від -5 до -3 градусів.

У середу, 19 грудня снігу знову не очікується. Сонце буде з’являтися в західних областях, при цьому там ще трохи похолодає – вдень стовпчик термометра може опускатися до -7 градусів морозу.

На решті частини України погода залишиться такою ж, як і у вівторок.

facebook