Наша з чоловіком дочка Руслана неймовірна дитина. Вона наша маленька дівчинка, яка робить нас щасливими.
Їй справді вдається все, за що вона береться. Вона чудово грає на фортепіано, дуже добре розмовляє англійською, і коли вона отримала ступінь бакалавра, ми надзвичайно пишалися нею.
Але зараз ми з чоловіком розчаровані однією неприємною подією. Руслана перестала з нами розмовляти. Вона образилася і сказала нам з чоловіком, що ми егоїстичні та надмірно оберігаємо її. Вже місяць, як я марно намагаюся з нею зв’язатися, але вона не відповідає на мої повідомлення і не бере слухавку.
Руслана наша, як правило, дуже нервує і часто відчуває стрес у важких життєвих ситуаціях. Щоразу, коли вона стикається зі складною життєвою ситуацією, вона перетворюється на клубок нервів. Та все в кінцевому результаті у неї добре.
Те саме відбувається з Русланою, коли наближаються іспити або вона має виступати з великою презентацією. Останній випадок не став виключенням.
– Мамо, може ну його… Так боюсь, щоб не осоромилася перед такою великою аудиторією, – сказала вона мені за тиждень до виступу. Я її якось заспокоїла і змусила не здаватися і продовжувати вчитися.
Однак все ускладнилося: за три дні до виступу Руслани наша бабуся потрапила в лікарню. Коли я прийшла до неї, лікарі сказали мені, що її стан важкий і все виглядає недобре. Я почувалася не добре. Але водночас виникло питання, чи варто сказати Руслані, що її бабуся у важкому стані.
Я вирішила, що для неї буде краще тримати це в таємниці. “Не буду напружувати її перед державними іспитами. Це погано може для дочки обернутися”, – подумала я про себе.
І тому я Руслані нічого не сказала про стан бабусі. Настав важливий день для Руслани, але і з лікарні прийшла звістка, що моя мама пішла з життя.
Я була спустошена. Ще гірше стало, коли Руслана дізналася, що бабуся декілька днів лежала в лікарні, а ми їй нічого не сказали.
– Через вас я втратила можливість попрощатися з бабусею. Я не розумію, про що ви думали. Я вже не маленька, – сказала вона нам.
Відтоді наші стосунки напружені, і я не знаю, як нас знову звести разом.
Щоб ви порадили нам зробити в цій ситуації?
Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.
У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!
Передрук заборонено!
Недавні записи
- Свого сина Галина Петрівна не виховувала. Принесла “в подолі” і віддала своїй мамі. Мій чоловік виріс такою чудовою людиною завдяки бабусі. Дай Бог їй здоров’я. І коли в нас народилася дитинка, свекруха, яка вела не дуже гарне життя, почала мене вчити, як виховувати Миколку. Бо бачте, він мені колись на голову вилізе. – Надто сильно ти про нього піклуєшся. Самостійним він ніколи не стане!
- До сина на ювілей з пустими руками я не йшла. В невістки маленька дитина, і вона відразу ж попередила, що всю гостину вона буде замовляти. Ну, думаю, скільки там тих суш в коробочці. Я стала ні світ ні зоря, котлет насмажила, олів’є приготувала, огірки і помідори вквасилися. – Ви сідайте на диван! З хвилини на хвилину має доставка під’їхати. – Та чого чекати! В мене все є. – Я давай витягати продукцію з сумки. Я ж і подумати не могла, що невістка так на це відреагує. Відтепер буду на гостину до них йти, як пані: телефон в сумочку і все!
- Свекруха моя знову умудрилася вчудити! Ну скільки пояснювали, просили людину – все одно своє гне. Ось і зараз. Але вона весь час забуває про це прохання, ну або навіть абсолютно свідомо ігнорить його. Притягла дитині розумний телефон, який, само собою, у малого вже є
- Оскільки у нього за містом невелике господарство, є живність – коза. кури-качки – та город, його дні з коханою жінкою мають бути дуже насиченими. Підйом із самого ранку. Потім робота. Догляд за тваринами та майбутнім урожаєм. Неспішно, без фанатизму. Але щоб аж до обіду. Потім невелика перерва й знову працювати – все, як у наших предків. Вони роботи не боялися і жили сто років. Моя квартира в центрі Луцька йому як п’яте колесо
- Учора моя невістка Олена мала 36 років. Та я поїхала у місто до дітей на два дні раніше – щоб усе їй допомогти, разом приготувати всілякої домашньої смакоти – голубців, завиванців, холодцю, перців нафарширувати, торт спекти, млинців з сиром солодких . Привезла з села всього свого – курку, качку свої, свининки на холодець купила в сусідів, яєць – теж своїх, мочка і сиру, тільки зробила. Ну й овочів-фруктіва, само собою. Ледве доперла все маршруткою! А сьогодні вже поїхала зранку додому, наплакалася всю дорогу і заспокоїтися не можу – ну так прикро! Ну хіба так можна??? Все запхала в холодильник і не глянула. А відмітили – просто сором