fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
Здоров'я
На два дні в січні Землю накриє магнітна буря

Магнітна, або геомагнітна буря, може тривати від кількох годин до кількох діб.

Вона стає наслідком надходження в околиці Землі обурених потоків сонячного вітру і їх взаємодією з магнітосферою планети.

Магнітна буря в січні 2020 нагряне на Землю в середині місяця. Метеоудар буде не надто потужним, але тягнутиметься два дні поспіль, повідомляють Надзвичайні новини.

Згідно з даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, найближчу магнітну бурю варто чекати вже 14 і 15 січня. Метеоудар не буде дуже сильним, але фахівці у цей період рекомендують уважніше поставитись до свого здоров’я.

Читайте також: ВСІХ НАС ІНОДІ ОХОПЛЮЄ НЕКОНТРОЛЬОВАНИЙ СТРАХ, ТРИВОГА. В ТАКИХ ВИПАДКАХ ВАМ ЗАВЖДИ ДОПОМОЖЕ ЦЯ КОРОТКА, АЛЕ ДУЖЕ СИЛЬНА МОЛИТВА ДО ГОСПОДА, ЯКА ВГАМОВУЄ БУДЬ-ЯКІ СТРАХИ.

Related Post