Що ж не так роблю у житті? Адже долю маю нещасливу!
З Борисом ми однолітки, вчились у паралельних класах. Ми просто товаришували, як однокласники, спілкувались, часто їздили на екскурсії. Так минало наше шкільне життя. Лише, коли ми стали студентами, Борис по-іншому “глянув” на мене.
Сказав: “Марто, давай зустрічатись!” Я й погодилась. Борис був добрим хлопцем, приділяв багато уваги, а я стала його підтримкою (виростав він без батька, мав маму і сестру). Ми троє були його “всесвітом”.
Борис мав стати митником, а я – працювала у торгівельній сфері. З’явились кошти, почали заробляти на життя, тому Борис знайшов слушний час і запропонував стати його дружиною! Від пропозиції я не відмовилась.
Весілля відгуляли взимку! Почали жити з моїми батьками. Поки чоловік працював – все було добре, але потім його звільнили. Відтоді почалась криза. Але ми мали разом пройти ці випробування, адже давали клятву перед Богом “і в радості, і в горі”.
Нам дуже допомагали наші батьки, але скільки можна допомагати? У Бориса щось з роботою ніяк не виходило, почав заглядати до чарки. Казав мені часто: “Марто, я не заслуговую тебе, залиш мене!”
Не слухала я чоловіка, витягувала з цього стану, як могла: різні лікарі, різні процедури, але витягнула!
У цій всій метушні минув рік! Борис знайшов роботу, почав знову заробляти. Я дізналася, що при надії! Ми дуже зраділи, але не довгою була радість – не виносила. Чоловік мало знову в цей “світ” не занурився, але Бог допоміг, ми разом впорались із нашою втратою!
Дуже важкий був рік, було багато обстежень, лікарі порадили поїхати на море! Так ми і зробили! Тиждень релаксу та позитивних емоцій врятувало нашу сім’ю. Коли повернулась з відпочинку – дізналась, що при надії.
Цього разу все проходило добре, хоча Борис дуже переживав, щоб дитинка з’явилась на світ здоровенькою! На весні у нас народився синочок, а назвали Матвійком! Раділи усі, та з Борисом щось діялось не так! Почав часто затримуватись на роботі, з’явились нові друзі! Як добре, що з вихованням синочка мені допомагали батьки!
Все моє життя пішло “шкереберть”. Борис почав шукати легких заробітків, знову заглядав у чарку, тому й не витримала – подала на розлучення.
Важко було Матвійчику пояснити, чому тато з нами не живе. Борис зустрічається з сином лише під час вихідних. А я довго не могла довіряти чоловікам, минуло два роки після розлучення – зустріла Артура.
Він запропонував жити з ним в окремій квартирі, тай Матвійчику зразу усього накупив, бо синочок ішов у перший клас. Мені теж догоджав, що захотіла – те й купляв.
Але дуже мене пильнував, я мала звітувати де пішла, з ким була. Завжди мала повертатись додому вчасно, щоб Артура не злити.
Такий постійний контроль дуже мене гнітив. Не витримала і повернулась зі сином жити до своїх батьків!
Порадьте, не знаю, що маю робити?
Автор – Наталя У
Передрук заборонено!
Фото ілюстративне спеціально для ibilingua
Недавні записи
- Свого сина Галина Петрівна не виховувала. Принесла “в подолі” і віддала своїй мамі. Мій чоловік виріс такою чудовою людиною завдяки бабусі. Дай Бог їй здоров’я. І коли в нас народилася дитинка, свекруха, яка вела не дуже гарне життя, почала мене вчити, як виховувати Миколку. Бо бачте, він мені колись на голову вилізе. – Надто сильно ти про нього піклуєшся. Самостійним він ніколи не стане!
- До сина на ювілей з пустими руками я не йшла. В невістки маленька дитина, і вона відразу ж попередила, що всю гостину вона буде замовляти. Ну, думаю, скільки там тих суш в коробочці. Я стала ні світ ні зоря, котлет насмажила, олів’є приготувала, огірки і помідори вквасилися. – Ви сідайте на диван! З хвилини на хвилину має доставка під’їхати. – Та чого чекати! В мене все є. – Я давай витягати продукцію з сумки. Я ж і подумати не могла, що невістка так на це відреагує. Відтепер буду на гостину до них йти, як пані: телефон в сумочку і все!
- Свекруха моя знову умудрилася вчудити! Ну скільки пояснювали, просили людину – все одно своє гне. Ось і зараз. Але вона весь час забуває про це прохання, ну або навіть абсолютно свідомо ігнорить його. Притягла дитині розумний телефон, який, само собою, у малого вже є
- Оскільки у нього за містом невелике господарство, є живність – коза. кури-качки – та город, його дні з коханою жінкою мають бути дуже насиченими. Підйом із самого ранку. Потім робота. Догляд за тваринами та майбутнім урожаєм. Неспішно, без фанатизму. Але щоб аж до обіду. Потім невелика перерва й знову працювати – все, як у наших предків. Вони роботи не боялися і жили сто років. Моя квартира в центрі Луцька йому як п’яте колесо
- Учора моя невістка Олена мала 36 років. Та я поїхала у місто до дітей на два дні раніше – щоб усе їй допомогти, разом приготувати всілякої домашньої смакоти – голубців, завиванців, холодцю, перців нафарширувати, торт спекти, млинців з сиром солодких . Привезла з села всього свого – курку, качку свої, свининки на холодець купила в сусідів, яєць – теж своїх, мочка і сиру, тільки зробила. Ну й овочів-фруктіва, само собою. Ледве доперла все маршруткою! А сьогодні вже поїхала зранку додому, наплакалася всю дорогу і заспокоїтися не можу – ну так прикро! Ну хіба так можна??? Все запхала в холодильник і не глянула. А відмітили – просто сором