fbpx
Суспільство
Нахабна брехня, не вірте: Уляна Супрун викрила обман українських лікарів

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун , яка раніше зробила важливу заяву про медогляди , попередила українців: деяких установ охорони здоров’я в Україні поширюють неправдиву інформацію.

Що з 1 липня цього року люди, які не підписали декларацію з терапевтом, педіатром або сімейним лікарем, зможуть отримувати тільки невідкладну допомогу . “Це неправда”, – стверджує глава МОЗ.

До 2019 року, коли установи “первинки” будуть переходити на нову модель фінансування, вони отримають кошти за всіх пацієнтів – і тих, які підписали декларації з їх лікарями, і тих, які ще не вибрали свого лікаря, але звернулися до них за медичними послугами, пише Супрун на своїй офіційній сторінці в Facebook.

“Для медустанов, які увійшли в першу хвилю змін і уклали договори з НСЗУ, гроші почнуть” ходити за пацієнтом “, – розповідає вона.Оплата буде здійснюватися за базовим тарифом 370 грн за кожну людину, яка підписала декларацію, плюс вікові коефіцієнти.

Додатково вони будуть отримувати по 240 грн за пацієнтів, які проживають на території обслуговування закладу, але ще не підписали декларацію про вибір лікаря”.

Чиновник нагадала, що медустанови, які тільки готуються підписати договори з НСЗУ, в третьому кварталі отримувати фінансування за принципом медичної субвенції.

Читайте також: 9-РІЧНИЙ ХЛОПЧИК ПРОПАЛИВ СОБІ ОКО ЧЕРЕЗ ІГРИ ІЗ ЛАЗЕРНОЮ УКАЗКОЮ

“Наша мета – все до одного заклади первинної допомоги повинні мати договори з НСЗУ до кінця року.

Вибирайте своїх лікарів спокійно, виважено, проте також не затягуйте вибір лікаря до кінця року, адже це, перш за все, питання вашого здоров’я і здоров’я сім’ї”, – заявила Супрун.

Брехня – найгірший шлях, який можна обрати, щоб заохотити пацієнтів підписувати декларації з лікарями.Від імені деяких…

Опубліковано Уляна Супрун П'ятниця, 22 червня 2018 р.

Джерело.

facebook