fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Україна
Нас чекає аномальне літо… Метеоролог розповіла, до чого готуватися українцям.

Погода в 2020 році в Україні буде багато в чому схожа на минулорічну. Очікується навіть ще більш спекотне літо, різкі зміни температури, мало опадів, але водночас зливи, грози і шквали.

Про це розповіла завідувачка відділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС і НАНУ Віра Балабух, передають Надзвичайні новини.

За її словами, останні п’ять років були найтеплішими за період інструментальних спостережень, а 2019 рік, ймовірно, виявиться узагалі найбільш спекотним.

Балабух зазначила, що в Україні минулоріч було кілька потужних хвиль тепла, в результаті чого середньодобова температура повітря становила на 10-15 градусів більше норми.

Метеоролог попереджає: навряд чи процеси потепління повернуться у інший бік. Але якщо це все ж трапиться, то похолодання в Європу і в Україну прийде не скоро. Вона пояснила, що Світовий океан, насамперед, нагріває не підвищена сонячна активність, а людська діяльність, зокрема і викид парникових газів.

“Протягом останніх п’яти років концентрація парникових газів в атмосфері підвищилися до рекордних рівнів, що свідчить про збереження тенденції до потепління протягом найближчих років і, напевно, десятиліть. Тому 2020 рік, ймовірно, не буде винятком. Нас чекають нові хвилі тепла, різкі зміни температури, дефіцит опадів, спекотне літо, сильні зливи, грози, град, шквали”, – підкреслила Балабух.

Вона зазначила, що для людства важливий не тільки температурний режим, а й зволоження, втім, у 2019 році аномально тепла погода супроводжувалася дефіцитом опадів у багатьох регіонах.

Читайте також: НУМЕРОЛОГИ ЗАПЕВНЯЮТЬ: НОМЕР КВАРТИРИ ВПЛИВАЄ НА САМОПОЧУТТЯ І АТМОСФЕРУ В ДОМІ!  Є СПРИЯТЛИВІ НОМЕРИ, А Є ШКІДЛИВІ. ЗВІРТЕ, ЧИ ВІДПОВІДАЄ НОМЕР ВАШОЇ КВАРТИРИ ЧИ БУДИНКУ ТОМУ, ЯК ВИ В НІЙ ПОЧУВАЄТЕСЯ? 

Related Post