fbpx
Breaking News
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Мої дітки обожнюють печінкові котлетки саме за цим рецептом. Ну дуже вдалий! А коли я його ще не знала, не могла ніяк їх печінку змусити їсти. Але ж вона така корисна! Дякувати сусідці, тепер проблему вирішено!
Картопляні кнедлі завжди готувала нам тітка, коли ми приїжджали до неї на Львівщину. Я виросла і, звісно, взяла в неї рецептик, бо ми всі їх обожнюємо. І таки є за що, бо це така смакота! Наче все просто, прості продукти – а такий шедевр виходить!
Я завжди розумів, що коли у нас народиться дитинка, то наша сім’я перейде на новий рівень. Я вважав, що малюк у двох люблячих людей зробить сім’ю ще щасливішою. Але ж ні, як виявилось це не про нас… Якщо в період вагітності я ще не помічав будь-яких різких змін в характері дружини, то після народження її ніби підмінили
Економіка
Наскільки безпечно і вигідно купувати товари на вагу

На якість розсипних товарів скаржаться рідко, а на складах вони зберігаються недовго‚ пише «Сегодня».

Недавній випадок з котом в супермаркеті змусив багатьох українців задуматися, чи варто купувати сипучі продукти на вагу. Чи вигідно продукти купувати на вагу і чи є підступ.

Якість і скарги

Товари на вагу, такі як цукор, борошно і різні крупи, стоять у відкритих мішках або ящиках прямо посеред супермаркетів.

В українському законодавстві прописані санітарні норми, які повинні забезпечити якість розважних сипучих продуктів і гарантувати безпеку споживача. Зараз ці норми посилюються, наближаючись до європейських стандартів.

“Якщо всі технології витримані, то, безумовно, це вигідно. Згідно із законодавством, всі оператори ринку харчової продукції повинні перейти на систему стандартів ЄС “, – говорить Володимир Лапа, керівник Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Закон про нову систему стандартів з’явився ще в 2015 р, але через перехідного періоду повністю він вступить в силу тільки в 2019 р. Згідно з новим законодавством, контроль над безпекою харчових продуктів буде здійснювати тільки один державний орган, а за невиконання відповідних вимог введуть штрафи.

Володимир Лапа також зазначив, що скарги на сипкі продукти, які продаються в маркетах на вагу, надходять в Госпотребслужбу дуже рідко.

Чи вигідно купувати

Магазини закуповують великі партії сипучих товарів оптом за невисокою ціною і реалізують їх з мінімальною націнкою, тому покупці можуть придбати продукти хорошої якості за невисокою ціною.

Наприклад, гречку на вагу можна купити за 22,79 грн, тоді як фасована крупа буде коштувати 32,59 грн в тому ж маркеті. Развесной цукор – 15,69 грн, фасований – 20,19 грн.

Макарони економ -класу на вагу коштують 8,59 грн, а в упаковці – 17,73 грн. А ось ціни на рис майже ідентичні, хоча фасований все ж варто трохи дорожче – 19,99 грн і 21,80 грн відповідно.

Незважаючи на дешевизну, покупці відносяться до цієї категорії товару злегка насторожено, бо в розважних сипучих продуктах нерідко можна знайти різних жуків або сміття. Як запевняють працівники супермаркетів, ніякої небезпеки вагові сипучі продукти не несуть.

Читайте також: ЯК ПЛАТИТИ ЗА СВІТЛО В ДВА РАЗИ МЕНШЕ

Незважаючи на те, що обов’язковій сертифікації вони не підлягають, такі товари проходять всі контролі якості і супроводжуються необхідними документами, які гарантують безпеку.

На складах сипучі продукти зберігаються мало, або не зберігаються зовсім. Відразу після прийому товару, вони відправляються прямо в торговий зал, де і реалізуються.

В цілому сипучі товари зберігають в мішках, на спеціальних подтоварниках в сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, без шкідників і коливань температури, розповіли нам в одному з київських супермаркетів.

Related Post