fbpx
Україна
Навчальний рік в Україні буде довшим: чому і наскільки.

Учням в Україні продовжать навчальний рік, щоб компенсувати втрачений через карантин час. 

Новий закон «Про загальну середню освіту» містить норму, яка передбачає продовження навчального року на той час, який діти вимушено провели на карантині.

Текст, заголовок, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Про це повідомила народний депутат і ініціатор поправок в сфері середньої освіти Юлія Гришина.

За її словами, нинішній закон передбачає чіткі межі навчального року, школярі повертаються за парти 1 вересня, а закінчують вчитися не пізніше 1 червня. Тривалість навчального дня, перерви в навчанні і відпрацювання, наприклад, по суботах регламентуються адміністрацією конкретної школи.

“Тепер ми пропишемо окремо в законодавстві, що організація навчального процесу не повинна призводити до перевантаження учнів.

Якщо діти кілька тижнів були вдома на карантині, вони не зможуть в комфортних умовах наздогнати програму. У зв’язку з цим в закон була внесена ще одна правка, що встановлює необов’язкові дати старту і закінчення навчання, а кількість обов’язкових навчальних днів.

Сьогодні учень навчається 175 днів в році, на карантині ці дні не враховуються. Новий закон зобов’язує навчальні заклади продовжити освітній процес, щоб набрати ці самі 175 днів.”

Читайте також: РИБКА ПІД “ШУБКОЮ” З МОРКВИ – ЦЕ ТАК СМАЧНО! НАВІТЬ МОЇ ДІТКИ, ЯКІ НЕ ДУЖЕ ЛЮБЛЯТЬ РИБКУ, ПРИГОТОВАНУ ТАКИМ СПОСОБОМ З’ЇДАЮТЬ, СКІЛЬКИ НЕ ПОКЛАДЕШ! ДЯКУЮ СВОЇЙ ЛЮБІЙ МАТУСІ, ЩО НАВЧИЛА МЕНЕ ГОТУВАТИ ЦЮ КОРИСНУ, ЩЕ Й НЕ ДОРОГУ СМАКОТУ!

Текст, заголовок, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook