fbpx
Здоров'я
Не поєднуйте ці продукти з ліками! Медики назвали продукти, несумісні з ліками

Мало хто знає про те, що ліки можуть погано поєднуватися з деякими стравами і окремими продуктами.

Малина

Наприклад, заявляють вчені, прийом жарознижуючих препаратів на основі аспірину або ібупрофену виключає вживання малини в свіжому або консервованому вигляді. Пояснюється це тим, що в цій ягоді вже міститься саліцилова кислота.

Грейпфрут

Грейпфрут не можна їсти, якщо пацієнт проводить терапію по зниженню xoлестеринy в кpoві за допомогою ліків. Були зафіксовані кілька летальних випадків людей через те, що вони вживали ліки і грейпфрут. Грейпфрут найкраще вживати в їжу поза будь-якої терапії, тому що ягода може змінити процес всмоктування активних речовин ліків і знизити їх ефективність.

Молоко

Під забороною опинилося і молоко, яке нерідко пропонували пити під час застуди та додавати до нього мед. Вся справа в тому, що молоко багате кальцієм, який при взаємодії з активними речовинами ліків може випадати в осад і кристалізуватися, утворюючи камінці в нирках. Також молоко несумісне з антибіотиками.

Брокколі, шпинат і листя салату

Кpoвopoзріджyючi засоби погано поєднуються і стають небезпечними для здоров’я людини, якщо в раціоні харчування є броколі, шпинат і листя салату. При цьому калина, чорноплідна горобина, суниця і буряк погано поєднуються з препаратами, які знижують тиск, посилюючи дію таблеток в рази.

Джерело 

facebook