fbpx
Світ
Неймовірні відповіді й поради 103-річної жінки про те, як прожити життя довго, щасливо, у гармонії з собою і світом. Ви обов’язково повинні їх прочитати!

Я думаю, що всім нам буде корисно прислухатися до порад жінки, яка має столітній життєвий досвід.

Перед вами відповіді Евелін Коттмен на найбільш популярні запитання користувачів мережі.

– Якщо взяти до уваги весь ваш життєвий досвід, як ви вважаєте, світ з роками змінюється на краще або стає тільки гірше?

І те і інше. Але мені іноді здається, що люди сьогодні просто незадоволені. У їх розпорядженні є так багато матеріальних багатств, але вони при цьому зовсім не щасливі і незадоволені своїм життям.

– Яку найбільш важливу річ ви дізналися, проживши так багато років?

Що потрібно жити повним життям і не шкодувати ні про що. Ви ніколи ні в чому не можете бути впевнені на 100%. Сьогодні ви тут, але завтра ви можете опинитися в зовсім іншому місці і інших обставин.

– Про що ви найбільше шкодуєте?

Я ні про що не шкодую. Так, я зробила багато помилок, але вони зробили мене такою, якою я є на даний момент. Життя занадто коротке, щоб турбуватися про минуле. Відпустіть все, і будь що буде.

– Яку одну річ у вашому житті (в минулому або сьогоденні) вам ніколи не захотілося б змінити?

Я дорослішала, проходячи через багато труднощів, але я ніколи не хотіла змінити той шлях, який сформував мою особистість. Він зробив мене працьовитою і вдячної за все, що у мене коли-небудь було.

– У чому, на вашу думку, сенс життя?

Я все ще намагаюся зрозуміти це. Може бути, сенс життя в тому, щоб просто жити? Тому завжди живіть так, ніби це ваш останній день.

– Що я можу зробити зараз, в 18 років, щоб знайти собі щастя на все життя?

Полюбіть себе таким, якою ви є. Відразу розставте свої пріоритети. Будьте в близьких відносинах зі своєю сім’єю. Відкладайте гроші на чорний день. Смійтеся і завжди посміхайтеся.

– Чи не могли б ви дати пораду для студентів, що стосується роботи або навчання?

Вчіться старанно і не бійтеся братися за будь-яку роботу, яка допоможе вам бути хоч трохи незалежними у фінансовому плані. У дні моєї молодості ми не звертали уваги на те, чи потрібно прибирати або будувати автозаправну станцію. Ми бралися за будь-яку роботу. Найголовніше – це заробляти гроші і трохи відкладати їх. А хороше робоче місце ще потрібно заробити.

– Який найбільш важливий життєвий урок ви отримали за прожиті роки?

Відкладайте гроші на чорний день!

– Я дуже турбуюся про те, що стаю старшою, і неминуче те, що коли-небудь я почну втрачати найближчих і найулюбленіших людей у ​​своєму житті. І навряд чи мені вдасться впоратися з цим. Яку найкращу пораду ви можете дати, щоб допомогти всім нам переживати втрату наших улюблених / батьків / кращих друзів?

Напевно, найважче в житті – це втрачати близьких людей. Я втратила свого чоловіка ще в молодості і ніколи більше не вступала в шлюб знову. Я пережила всіх моїх дітей і однокласників, а міста, де я виросла, більше не існує.

Це може навіювати самотність. Але крім всього вище перерахованого, я знайшла чудових подруг, подорожувала по всьому світу і робила такі речі, про які я раніше ніколи і не думала, що буду робити. Головне – це бути тут і зараз, жити в теперішньому моменті і цінувати кожен прожитий день, тому що він наповнений подарунками та чудесами, які просто чекають слушного моменту, щоб статися.

– Що Вас мотивує?

Моя головна мотивація – це просто жити і бути щасливою. Кожен день дорогоцінний, і я знаю, що мені дуже пощастило, тому що я змогла прожити таке довге і щасливе життя!

– Чи є щось, що люди зараз більше не роблять, але що дійсно слід продовжувати робити?

Люди повинні писати один одному листи. Коли-небудь ви будете раді тому, що вони у вас зберігаються під ліжком – всі ваші спогади в одній невеликій коробці.

– Які найголовніші і мудрі слова Ви можете сказати молоді зараз, грунтуючись на своєму столітньому життєвому досвіді?

Я думаю, що найкраща річ, яку я можу порадити, це бути самостійними, старанно працювати і відкладати гроші, як я вже багато разів говорила. Я бачила крах багатьох банків і Велику депресію.

Вам потрібно знати, як подбати про себе в нещастя. Діти сьогодні вимагають занадто багато від своїх батьків, як мені здається.

– Яким буде ваш рада для майбутніх поколінь?

Старанно працюйте. Відкладайте на чорний день. Вживайте в їжу більше овочів. Розставте свої пріоритети. Будьте цілісними і вчіться бути щасливими з тим, що у вас вже є.

Примітка: Відповідати Евелін на питання допомагали її онуки – вони читали їх бабусі, а потім друкували її відповіді.

Прислухайтеся до порад цієї чудової і цікавої жінки! У них укладена мудрість, яка в більшості випадків приходить тільки з роками.

Джерело

Читайте також: КУРЯЧІ СЕРДЕЧКА МЕНЕ ЗАВЖДИ ВИРУЧАЮТЬ, КОЛИ ТРЕБА ПРИГОТУВАТИ ЩОСЬ ДУЖЕ БЮДЖЕТНЕ І СМАЧНЕНЬКЕ НА ВСЮ РОДИНУ. ДІЛЮСЯ З ВАМИ МОЇМИ УЛЮБЛЕНИМИ 3 РЕЦЕПТАМИ. СПОДІВАЮСЯ, ВАМ СПОДОБАЮТЬСЯ!

Фото з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page