fbpx
Світ
«Pak не заважає мені бути принцесою!»: смілива дівчина знялася в красивій фотосесії

«Pak не заважає мені бути принцесою», – так написала Андреа Сeєрра Салазар в своєму Twitter. І з цим не можна не погодитися, дивлячись на ці ніжні романтичні фото.

Андреа втратила своє волосся після хіміотерапії. Їй поставили страшний діагноз: 2 стадія лiмфoгpaнулeмaтoзy. Після лікування Андреа стала сором’язливою і закритою, втратила впевненість в собі. Однак її мама вирішила виправити ситуацію і поділилася історією дочки з різними модельними агентствами.

Один з фотографів відгукнувся і допоміг Андреа розкрити її справжню красу. Ім’я цього доброго чарівника – Херардо Гармендіа. Це він сфотографував дівчину і виклав знімки в Twitter, де вони зібрали понад 200 тис. Лайків.

«Це навчило мене любити і приймати себе, незалежно від того як я виглядаю», – написала Андреа в Facebook. «Зачіска не визначає, якою людиною ти є. Всі дівчата – принцеси, і сьогодні я відчуваю себе дійсно красивою, як зовні, так і зсередини».

Читайте також: ДІВЧИНА ЗІБРАЛА ДЛЯ БЕЗДОМНОГО 120 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ: ВІДПЛАТИЛА ЗА ДОПОМОГУ

«У мене не було ніяких скарг, я не відчувала бoлю. І навіть не підозрювала, що у мене pak, поки не прокинулася одного ранку і не відчула дивну біль в шиї. Тоді я подумала, що я просто неправильно спала. Я доторкнулася до свій шиї і виявила там велику шишку».

Доктора діагностували у Андреа 2 стадію лiмфoгpaнyлeмaтозу.

«До хіміотерапії я була впевненою в собі людиною. Але коли моє волосся почали випадати, я подивилася на себе в дзеркало, і ця впевненість зникла/ А потім я зрозуміла, що я не повинна соромитися того, як я виглядаю. Я повинна пишатися цим.

І це стосується не тільки моєї зовнішності, але і краси мого внутрішнього світу. Саме внутрішня краса моєї душі надихнула мене на фотосесію без перуки. Pak не заважає мені бути принцесою»

І з цим твердженням не посперечаєшся.

Джерело.