fbpx
Україна
Пенсії в Україні зростуть тричі: коли, кому, на скільки.

У 2020 році пенсіонерам збільшать пенсії 3 рази. Виявляється вся справа в індексації пенсій і в підвищенні мінімальних виплат.

В Україні тричі підвищать пенсії: перша надбавка впаде вже в березні.

Українська влада згадали про пенсіонерів, адже вартість комунальних платежів зростає, а пенсії за ними не встигають. Перше підвищення пенсій заплановано на березень. Все завдяки індексації. Джерело.

Перша автоматична індексація пенсій буде проведена вже в березні. А в останній буде врахований рівень середньої заробітної плати і зміни середньої зарплати в Україні в минулому році. Мінімальна пенсія складе 1638 гривень.

Нагадаємо, що 2020 року середня заробітна плата запланована на рівні 9476 гривень і 84 копійок.

Відома формула для проведення індексації пенсій: 50% зміни середньої заробітної плати + 50% інфляції.

Експерти прогнозують, що після проведеного перерахунку пенсії зростуть на 12-15%.

Наступна цікава для нас дата це 01.07.2020, на неї запланований перерахунок і підвищення прожиткового мінімуму. Це буде означати, що мінімальна пенсія підніметься з 1638 гривень до 1712 гривень.

І фінальне підвищення пенсій в цьому році пройде 01.12.2020. На цю дату заплановано підвищення мінімальної пенсії ще на 57 гривень, після чого вона складе 1769 гривень.

У бюджеті заплановано зростання пенсій ліквідаторам ЧАЕС, а також людям з інвалідністю. Для І групи пенсії піднімуть на 235,80 грн., для ІІ групи на 209,60 грн., а для ІІІ на 189,95 грн.

Джерело уточнює, що про зростання пенсійних виплат говорив сам президент ще на початку цього року.

Володимир Зеленський заявив, що деякі категорії пільговиків отримають надбавки від 400 до 1100 гривень.

На підвищень виплат можуть розраховувати тільки пенсіонери до 70 років.

Всьому виною демографічна криза в Україні. Уже зараз покоління, що виходить на пенсію, перевищує покоління молоді, яка виходить на роботу, в 1,5 рази. Такий стан справ обіцяє нове підвищення пенсійного віку.

Читайте також: КУРЯЧІ СЕРДЕЧКА МЕНЕ ЗАВЖДИ ВИРУЧАЮТЬ, КОЛИ ТРЕБА ПРИГОТУВАТИ ЩОСЬ ДУЖЕ БЮДЖЕТНЕ І СМАЧНЕНЬКЕ НА ВСЮ РОДИНУ. ДІЛЮСЯ З ВАМИ МОЇМИ УЛЮБЛЕНИМИ 3 РЕЦЕПТАМИ. СПОДІВАЮСЯ, ВАМ СПОДОБАЮТЬСЯ!

Фото з відритих джерел.

facebook