fbpx
Світ
Пішов у 103: ТОП-5 фільмів з великим актором Кірком Дугласом, які обов’язково варто подивитися!

У четвер, 6 лютого, стало відомо про те, що голлівудський актор, легенда золотого століття кінематографа Кірк Дуглас пішов від нас у віці 103 років. На згадку про великого актора згадаємо п’ять його знакових картин.

Спартак

Отримавши чотири «Оскара» і «Золотий глобус», масштабна епічна історична драма Стенлі Кубрика з Кірком Дугласом, Лоуренсом Олів’є і Джин Сіммонс в головних ролях по праву входить до золотого фонду світового кінематографа.

Спартак – один з гладіаторів, що належать Лентулу Батиата, який готує своїх рабів до поєдинків на потіху римської знаті.

Від інших гладіаторів Спартака відрізняє незломлена воля, бунтівний дух і тяга до свободи і саме ці якості піднімають його на боротьбу за справедливість.

Злі і красиві

Фільм 1952 року «Злі і красиві» розповідає історію про одержимого кіно Джонатана Шилдс. Він віддає всього себе кінематографу, забуваючи про канони моралі і дружбу. Зраджує друзів, готовий піти на все, лише б його творче дітище отримало дорогу в світ. Картина розповідає історію зради і дружби Шилдс з колегами і друзями.

Жага до життя

У картині 1956 року «Жага до життя» розповідається історія життя в Парижі художника-імпресіоніста Ван Гога, як блискучого, настільки божевільного. За виконання головної ролі Кірк Дуглас був номінований на Оскара. Багато хто вважає, що це його найкраща акторська робота.

Стежки слави

Фільм знятий за мотивами однойменної книги Хамфрі Кобба, написаної в 1935 році. Режисерові, нині легендарному Стенлі Кубрику, на той момент виповнилося 28 років. Пізніше Кірк Дуглас говорив, що вважає «Стежки слави» кращою роботою в своїй кар’єрі. У картині показані різні боки війни очима різних верств армії, від солдатів до генералітету.

Події фільму повторюють історичні факти – французька дивізія, заздалегідь приречена на провал, намагається захопити ворожі укріплення і програє бій. Генерал наказує показово стратити за боягузтво кількох солдатів, обраних довільно. Але полковник виступає проти.

Туз в рукаві

Драматична історія Чарльза Тейтума, амбітного журналіста, який втратив роботу в престижному видавництві Нью-Йорка через свою пристрасть до алкоголю.

Газетяр вимушено перебирається в глухе провінційне містечко, іменоване Альбукерке, змінивши на своєму шляху вже одинадцять редакцій, де влаштовується в місцеву газету і перебивається випадковими заробітками. Але надія почати свою кар’єру заново не покидає папараці.

Джерело

Читайте також: ПИРІЖКИ З ГОРОХОМ В НАШІЙ РОДИНІ НАЙУЛЮБЛЕНІШІ, НАПЕВНО ТОМУ, ЩО ЇХ З ДИТИНСТВА ГОТУВАЛА БАБУСЯ, ТЕПЕР ГОТУЮ Я І ВСЯ СІМ’Я ЇХ ОБОЖНЮЄ. ТАКИМИ ПИРІЖКАМИ МОЖНА НАСОЛОДЖУВАТИСЯ ЦІЛИЙ ДЕНЬ, ЗВИЧАЙНО МИ ВЖЕ НЕ ГОТУЄМО ЇХ ДУЖЕ ЧАСТО, АЛЕ  ЯКЩО ЗБИРАЄТЬСЯ ВСЯ РОДИНА, ТО ПИРІЖКИ – ОБОВ’ЯЗКОВЕ СІМЕЙНЕ, ТРАДИЦІЙНЕ БЛЮДО. А ГОЛОВНЕ –   ПРОДУКТИ ДЛЯ ЇХ ПРИГОТУВАННЯ НАЙПРОСТІШІ І НЕДОРОГІ.

facebook