fbpx
Україна
Похолодання: синоптики повідомили про зниження температури до +10 градусів

Холодний фронт із заходу різко змінить температурний режим в Україні, місцями нічна температура знизиться до дуже прохолодною.

До вихідних погода в Україні різко зміниться і йде похолодання. Там, де ще в четвер і п’ятницю прогнозують денну спеку, вже до неділі температура вдень опуститься на 10 градусів, а вночі – на все 20.

Місцями нічний мінімум в Україні буде складати всього +7 тепла. Про це повідомили в українському Гідрометцентрі.

Так в середу, 20 червня, грозовий фронт покине Україну. По всій території країни прогнозують справжню літню сонячну спеку: від + 27-29 на заході, півночі та в центрі країни, до + 30-34 на сході і півдні.

21 червня, в четвер, похолодання ще не передбачається. Все так же по всій території країни очікується спека, місцями до + 30-33 градусів. Але на заході України знову почне дощити, пройдуть грози.

А ось в п’ятницю, 22 червня, погода різко зміниться. На більшості території країни знову прогнозують грозові дощі, за винятком східних і південних регіонів України.

Читайте також: КОНТРАКТИ ВІД РОКУ І ЖІНКИ В ЗАПАСІ ДО 60 РОКІВ: ПОРОШЕНКО ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

І якщо в центрі, на сході та півдні збережеться досить висока температура, але в західних регіонах країни похолодає до +25, а місцями і до +23. За прогнозами синоптиків, прохолодний фронт до вихідних буде рухатися далі вглиб України, принісши рятівне похолодання.

У суботу, 23 червня, холодний фронт відправиться в подорож по Україні, захоплюючи центральні і північні регіони. І там, де ще в четвер було +30, в суботу буде всього + 20-23 тепла.

Нічна температура на заході країни знизиться до + 10-12, місцями до +7. Дощі з грозами обіцяють на всій території України.

До неділі, 24 червня, за даними синоптиків, прохолода добереться до центральних, північних і до південно-східних регіонів. Від заходу, до центру і на північний схід країни температура повітря становитиме + 19-22 градуси.

На сході і півдні вдень тепліше – + 25-27. А ось нічна температура в західних, центральних і північних областях опуститься дор + 7-10 градусів. На сході і півдні вночі + 13-17. У західних і частині Центральних областей України прогнозують дощі.

Джерело.

facebook