fbpx
Breaking News
– Що ти за дружина? Навіщо ти його відпускаєш? Хіба себе так поводять? Дружина повинна бути поруч зі своїм чоловіком і в горі і в радості. Я жодного разу за двадцять вісім років  твого батька не залишила!
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Україна
Поліція назвала найбільш кримінальний район Києва

Також правоохоронці розповіли, де було найменше злочинів.

У 2017 році найбільше злочинів було скоєно в Деснянському районі Києва – там, за станом на кінець листопада, скоєно майже 10 тис. правопорушень. Про це у відповідь на запит УНН повідомляє поліція міста Києва.

Станом на 30.11.2017 року в Деснянському районі столиці було скоєно 9564 злочинів, розкрито – 1783. Найменш кримінальних районом виявився Подільський – 2514 скоєних злочинів, 1176 розкритих.

Більше важких зробили в лівобережній частині Києва. Найбільше вбuвcтв зафіксовано в Дарницькому районі Києва – 17 випадків.

Читайте також: ШОКОЛАД ПО-НОВОМУ: В УКРАЇНІ ВВЕЛИ ЖOPCТКI ВИМОГИ ДО СОЛОДОЩІВ

Більше iнтuмнoгo характеру – в Деснянському і Шевченківському, по 3 випадки в кожному; більше випадків нанесення умисних тяжких тiлecних yшкoджeнь – в Деснянському районі, 27 випадків.

Найбільше розбійних нападів – в Солом’янському районі, 80 випадків; більше пограбувань – в Дніпровському, 594 випадки; Найбільше крадіжок – в Деснянському районі, 5016 випадків.

Найбільше крадіжок з квартири – в Дарницькому районі, 734 випадки; більше кишенькових крадіжок – в метрополітені, 569 випадків; більше випадків шахрайства – в Шевченківському районі, тисячу чотириста п’ятьдесять чотири випадки.

Більше xyліганства – в Голосіївському районі, 66 випадків; всього незаконних заволодінь транспортними засобами – в Дарницькому районі, 243 випадки.

Джерело.

Related Post

facebook