fbpx
Здоров'я
Прокидаєтеся вночі в певні години? Не варто ігнорувати. Ось причини. 

 

Нічні пробудження і про що вони сигналізують.

Якщо ви часто прокидаєтеся вночі в один і той же час, це означає, що ваше тіло дає вам якийсь сигнал про те, що у вас є психологічні або фізичні проблеми. Тому не варто ігнорувати свої часті пробудження вночі.

Давайте розберемося, що означає ваше пробудження щоночі і з чим це пов’язано?

 

Ніяк не можете заснути між 21:00 і 23:00 – ознака стресу.

Якщо ви не можете заснути в даному проміжку часу, це означає, що ваш організм за період довгих робочих днів накопичив багато стресу і переживань. Спробуйте розслабитися перед сном, запаліть свічки, помедитуйте. Можете просто включити на телефоні звуки природи, які надихають, і подумки вирушайте на природу. Це допоможе розслабитися і позбутися від емоційного стресу.

Спробуйте практикувати дихальні вправи. І  з часом ви навчитеся засипати швидко і будете спати всю ніч солодко, як немовля.

 

Прокидаєтеся між 23:00 і 1:00 – ви пережили емоційне розчарування.

Якщо вірити китайській медицині, то  даний проміжок часу відповідає за активність жовчного міхура. Згадайте за останній час ситуацію, в якій ви розчарувалися?..

Заведіть звичку перед сном всі свої погані емоції і думки записувати в щоденник – це допоможе вам позбавитися від емоційного навантаження і спати спокійно. Зошит можна потім спалити – пробачити і відпустити.

 

Пробудження між 1:00 і 3:00 – ознака гніву, злості.

За китайською медициною, даний проміжок часу відповідає за роботу печінки. Якщо ви прокидаєтеся в цей час щоночі, значить у вас за день багато накопичилося негативної енергії “Янь”. Прийміть контрастний душ, випийте склянку холодної води і тим самим охолодіть весь гнів.

 

Прокидаєтеся о 3:00 і 5:00 – до вас звертається Вища Сила.

У цей час активно працюють легені. Якщо ви прокидаєтеся в цей час ночі, можливо у вас є підсвідоме відчуття смутку. Спробуйте згадати, і заповніть сумні спогади хорошими, це допоможе знову заснути. Також в цей час можливо до вас звертаються якісь Вищі Сили, які хочуть направити вас на шлях істинний.

 

Прокидаєтеся о 5:00 і: 7:00 – ознака емоційних блоків.

Якщо ви прокидаєтеся в цей час, можливо, що організм вже готовий повноцінно працювати. Але якщо ви не жайворонок і звикли прокидатися пізніше, значить у вас виникли емоційні блоки, які заважають вам заснути. Енергетично це час роботи товстої кишки. І щоб знову заснути, солодко потягніться в ліжку або прогуляйтеся в туалет.

 

Навчіться слухати і розуміти свій організм, і тоді можна буде уникнути багатьох хвороб в повсякденному житті. Адже насправді всі наші хвороби виникають на підсвідомому рівні і проявляються в самих різних формах.

Приємних і солодких снів! будьте здоровими фізично і духовно!

Джерело

facebook