fbpx

Проїзд в маршрутках знову подорожчає: коли і на скільки

Частина перевізників вже підняли ціну на кілька гривень, ще частина зроблять це з 15 січня. Пересування по місту за допомогою маршруток тепер буде коштувати для киян істотно дорожче. Подорожчання проїзду пов’язано з подорожчанням палива.

У столиці дорожчає проїзд в приватних маршрутних мікроавтобусах. Частина перевізників вже підняли ціну на 1-2 гривні, ще частина обіцяють зробити це з 15 січня.

Вже подорожчав проїзд в маршрутних мікроавтобусах № 201, що з’єднують ст. м “Шулявська”-Південна з Микільської Борщаговкой, а також в маршрутках № 249, що курсують від ст. м “Лівобережна” через Русанівку та Березняки до ж/д станції “Лівий берег”.

Тут проїзд подорожчав на гривню, з 5 до 6.

Читайте також: ЯК ВОДІЇ РЕАГУЮТЬ НА НОВЕ ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ В 50 КМ/ГОД: ВСІ “ЗА” І “ПРОТИ”

У маршрутці № 455, що з’єднує житловий масив Виноградар з Севастопольською площею, проїзд подорожчав до 7 грн. У 569-й маршрутці, що з’єднує ст. м “Лук’янівська” з ДСК-3 на Відрадному, подорожчання до 6 грн станеться з 15 січня.

У салонах зазначених маршрутних мікроавтобусів розміщені пояснювальні записки, в яких названі причини подорожчання – ціни на паливо і запчастини.

Джерело.

You cannot copy content of this page