fbpx
Breaking News
Картопляні кнедлі завжди готувала нам тітка, коли ми приїжджали до неї на Львівщину. Я виросла і, звісно, взяла в неї рецептик, бо ми всі їх обожнюємо. І таки є за що, бо це така смакота! Наче все просто, прості продукти – а такий шедевр виходить!
Я завжди розумів, що коли у нас народиться дитинка, то наша сім’я перейде на новий рівень. Я вважав, що малюк у двох люблячих людей зробить сім’ю ще щасливішою. Але ж ні, як виявилось це не про нас… Якщо в період вагітності я ще не помічав будь-яких різких змін в характері дружини, то після народження її ніби підмінили
Ми з чоловіком обрадували їх новиною, що вони скоро стануть бабусею і дідусем. Їх радості не було меж і я, осмілівшись запитала, чи не могли б вони допомогти нам з першим внеском по кредиту. Тут моя свекруха змінилася в обличчі і з видом невинного янголятка запитала, звідки ж у них такі гроші? А я точно знаю, що є
Ми з подругами, раз в місяць, робимо такі собі посиденьки. І мене завжди просять приготувати свою фірмову піцу “чотири сири” . Кажуть, що такого тонкого тіста і неперевершеної начинки в найкращій піцерії не знайдеш. І я з цим погоджуюсь!
Особлива молитва на Благословення вашої сім’ї: Від Тебе, Господи, одержуємо всі дари благі. Благослови нашу сім’ю, нехай царює у ній мир і християнська любов
Економіка
Що буде з курсом долара в Україні

Офіційний курс долара і його вартість на міжбанку складе близько 25,8 гривні, прогнозує експерт,  пише «Сегодня».

В Україні минулого тижня гривня відновила своє помірне зміцнення до долара. На різних сегментах валютного ринку долар втратив в ціні 0,1-0,3%. Так, за тиждень офіційний курс долара США знизився з 25,92 до 25,84 гривні.

На цьому тижні тенденція до плавного зміцнення національної валюти продовжиться, вважає старший аналітик ” Альпарі ” Вадімі Іосуб.

“Минулої п’ятниці Україна почала виплати МВФ по кредиту Stand by, отриманого в 2014 році. Платіж склав 450 мільйонів доларів. Відповідно до опублікованого в кінці тижня заявою, в серпні-грудні обсяг виплат перед МВФ, з урахуванням відсотків і основної суми боргу, складе 1 мільярд доларів.

За заявою НБУ, ці виплати не становлять загрози для величини міжнародних резервів “, – відзначає аналітик.

На поточному тижні в “Альпарі” прогнозують продовження помірного зміцнення гривні до долара. Офіційний курс долара і його вартість на міжбанку складе близько 25,8 гривні, а готівковий долар в банках буде котируватися близько 25,7 / 25,9 гривні, розповідає Вадим Іосуб.

Відзначимо, що від вартості американської валюти залежить рівень інфляції в Україні. За оцінками експертів, четверта частина споживчого кошика українця – імпортні товари, в тому числі і енергетичні ресурси.

Від курсу долара залежать вартість газу, бензину. При цьому ціни на бензин закладають в витрати на транспортування товарів.

Читайте також: В ЄГИПТІ УКРАЇНЕЦЬ ВРЯТУВАВ ВІД АКУЛИ АВСТРІЙКУ

Related Post