fbpx
Breaking News
Я завжди розумів, що коли у нас народиться дитинка, то наша сім’я перейде на новий рівень. Я вважав, що малюк у двох люблячих людей зробить сім’ю ще щасливішою. Але ж ні, як виявилось це не про нас… Якщо в період вагітності я ще не помічав будь-яких різких змін в характері дружини, то після народження її ніби підмінили
Ми з чоловіком обрадували їх новиною, що вони скоро стануть бабусею і дідусем. Їх радості не було меж і я, осмілівшись запитала, чи не могли б вони допомогти нам з першим внеском по кредиту. Тут моя свекруха змінилася в обличчі і з видом невинного янголятка запитала, звідки ж у них такі гроші? А я точно знаю, що є
Ми з подругами, раз в місяць, робимо такі собі посиденьки. І мене завжди просять приготувати свою фірмову піцу “чотири сири” . Кажуть, що такого тонкого тіста і неперевершеної начинки в найкращій піцерії не знайдеш. І я з цим погоджуюсь!
Особлива молитва на Благословення вашої сім’ї: Від Тебе, Господи, одержуємо всі дари благі. Благослови нашу сім’ю, нехай царює у ній мир і християнська любов
Все б нічого, та на вечірці у друзів познайомився з дівчиною. Продовжити спілкування їм не вийшло, та «зустрілися» через пів року в одній із соціальних мереж. Роман розвивався дуже швидко. Через 4 місяці вона переїхала до нього. А через 2 місяці, що б ви подумали – весілля
Україна
В Єгипті українець врятував від акули австрійку

Біла акула напала на плаваючих туристів,  пише «Сегодня».

Турист із західної України, який відпочивав з дружиною в Марса-Алам, витягнув на собі з моря поранену дівчину. Акула плавала навколо, однак туристи врятувалися.

П’ятдесятидворічний підприємець з Ужгорода Михайло Волошин прилетів в Єгипет 5 серпня і відразу почав з подвигу. За його словами, він не планував нікого рятувати – просто так вийшло.

Відразу по прильоту українець взяв відеокамеру і побіг разом з дружиною знімати риб. Як розповів Михайло, вони з дружиною пірнали з пірсу і милувалися коралами.

Неподалік плавала група туристів з Австрії, в тому числі 20-річна дівчина. Щось поруч з нею відбувалося, і Михайло підплив ближче – подивитися. Раптом виплила акула і вирвала з лівої частини живота нирців шматок м’яса.

Коли дівчина почала кричати, Михайло підплив, поранена вхопилася за нього, а далі українцеві нічого не залишалося, як гребти до понтону. Весь цей час акула кружляла поруч, проте люди вибралися. Рятувальник кинув їм коло .

На щастя, більше ніхто від акули не постраждав. Поранену дівчину, за даними персоналу готелю, відвезли в госпіталь Хургади.

“З нами в готелі відпочивав хлопець – один з начальників в київському МНС , – так ось він зреагував швидше за всіх. Думаю, це йому треба сказати спасибі за те, що жертв більше не було.

Хлопець скомандував рятувальникам, щоб кидали свистіти, а хапали човни і діставали всіх, хто там ще плавав – на поверхні видно було маски “, – розповів один з очевидців події. За його словами, дівчину вкусила невелика біла акула.

Читайте також: СТАЛО ВІДОМО ПРО CМEPТЬ УКРАЇНСЬКОГО ВОЛОНТЕРА

Related Post