fbpx

В Єгипті українець врятував від акули австрійку

Біла акула напала на плаваючих туристів,  пише «Сегодня».

Турист із західної України, який відпочивав з дружиною в Марса-Алам, витягнув на собі з моря поранену дівчину. Акула плавала навколо, однак туристи врятувалися.

П’ятдесятидворічний підприємець з Ужгорода Михайло Волошин прилетів в Єгипет 5 серпня і відразу почав з подвигу. За його словами, він не планував нікого рятувати – просто так вийшло.

Відразу по прильоту українець взяв відеокамеру і побіг разом з дружиною знімати риб. Як розповів Михайло, вони з дружиною пірнали з пірсу і милувалися коралами.

Неподалік плавала група туристів з Австрії, в тому числі 20-річна дівчина. Щось поруч з нею відбувалося, і Михайло підплив ближче – подивитися. Раптом виплила акула і вирвала з лівої частини живота нирців шматок м’яса.

Коли дівчина почала кричати, Михайло підплив, поранена вхопилася за нього, а далі українцеві нічого не залишалося, як гребти до понтону. Весь цей час акула кружляла поруч, проте люди вибралися. Рятувальник кинув їм коло .

На щастя, більше ніхто від акули не постраждав. Поранену дівчину, за даними персоналу готелю, відвезли в госпіталь Хургади.

“З нами в готелі відпочивав хлопець – один з начальників в київському МНС , – так ось він зреагував швидше за всіх. Думаю, це йому треба сказати спасибі за те, що жертв більше не було.

Хлопець скомандував рятувальникам, щоб кидали свистіти, а хапали човни і діставали всіх, хто там ще плавав – на поверхні видно було маски “, – розповів один з очевидців події. За його словами, дівчину вкусила невелика біла акула.

Читайте також: СТАЛО ВІДОМО ПРО CМEPТЬ УКРАЇНСЬКОГО ВОЛОНТЕРА

You cannot copy content of this page