fbpx

Що буде з курсом долара в Україні: прогноз аналітика

За минулий тиждень гривня по відношенню до євро в Україні зміцнилася на 40 копійок, а офіційний курс долара зріс всього на одну копійку.

Тенденція зниження вартості валюти протримається найближчим часом, упевнений аналітик “Альпарі” Максим Пархоменко. Експерт прогнозує зниження курсу долара до кінця цього тижня до 25,8 гривні, пише “Сегодня”.

“В цілому зміцнення гривні є більш ніж очікувано, і часто відбувається в літній період, чому сприяє відсутність платежів за імпорт енергоносіїв і надходження валютної виручки від аграріїв.

Для нашої економіки це сезонна ситуація, яка відбувається щороку і цілком добре себе показує і в цьому році”, – відзначає аналітик.

Максим Пархоменко впевнений: поточний період – найкращий час для покупки валюти. До кінця 2017-го Мінфін прогнозує зростання курсу долара до 29,3 гривні, а в наступному році – до 30,5 гривні.

“Курс має потенціал до подальшого позитивного руху, нижче 26 гривень за долар. Таким чином, на поточному тижні офіційний курс буде більш щільно тестувати позначку в 26 гривень і піде нижче цього рівня.

При цьому, готівковий курс за минулий тиждень вже відзначився на рівнях 25.9 за долар. Найближчі робочі будні ситуація буде аналогічна. Національна валюта має і подальший потенціал до зміцнення як мінімум на 10 копійок, що дозволить котируватися валюті в обмінниках за курсом 25.8 “, – прогнозує експерт.

Читайте також: ЯК ОТРИМАТИ ВИСОКУ ПЕНСІЮ В УКРАЇНІ: ЧИ МОЖНА ЗІБРАТИ САМОМУ І ЯК ВПЛИНУТИ НА РОЗМІР ВИПЛАТ

You cannot copy content of this page