fbpx
Лайфхаки
Що робити, якщо ви забули ім’я людини відразу після знайомства

Шість простих прийомів допоможуть вийти з незручної ситуації.

1. Попросіть записати ім’я в ваш телефон

Самий логічний і дієвий метод. Просто попросіть свого знайомого внести ім’я, прізвище та телефон в адресну книгу вашого смартфона. Аргументація залізна: ви хочете залишитися на зв’язку в майбутньому і при цьому боїтеся зробити помилку в написанні. Лобова переможна атака без жертв.

2. Запитайте адресу електронної пошти

Ще 10 років тому електронній пошті пророкували гірку долю. Натиск стільникових телефонів і інтернет-телефонії був дуже сильний, і здавалося, що прогресивне людство ось-ось відмовиться від листування.

Сьогодні ситуація перекинулася: дзвінки стали настільки відволікаючими, що західні фахівці вважають їх непрофесійною поведінкою.

У кожного з нас є кілька електронних скриньок, серед яких неодмінно є діловий. Саме їм прийнято ділитися з новими знайомими, і саме в ньому вказано ваше ім’я та прізвище. Поцікавтеся адресою, і, найімовірніше, ви почуєте ту саму заповітну інформацію.

3. Введіть в розмову третю особу

Найчастіше нове знайомство випадає на якесь культурно-масовий захід. Це може бути кіно, семінар, вечірка і абсолютно будь-яка подія з безліччю незнайомих і крапелькою знайомих людей. Останніх і можна використовувати для своїх потреб.

Нічого складного: ви гукає приятеля і пропонуєте йому представитися вашому новому знайомому, а тому не залишається нічого іншого, як назвати себе у відповідь.

Читайте також: ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ДИТИНА КАЖЕ ПОГАНІ СЛОВА: ПОРАДИ ДИТЯЧОГО ПСИХОЛОГА

Загальний знайомий може стати в нагоді і після того, як ви протягнете всю бесіду на займенниках. Тихо в сторонці вкажіть на цікаву для вас персону і поцікавтеся її ім’ям.

4. Обміняйтесь візитками

Хтось вважає візитки пережитком минулого, ну а хтось – перевіреним засобом обміну інформацією. Дивлячись на стопки нарізаного картону з першими важко не погодитися, хоча спростувати доводи друге теж не вийде. Як ніяк на дворі ера мобільних гаджетів з їх зручними засобами розпізнавання візитних карток.

Які з них ви віддаєте перевагу: паперові або електронні ? Різниці немає, ви все одно дізнаєтесь ім’я свого контакту.

5. Поцікавтеся про походження імені

У більшості випадків за ім’ям і прізвищем ховається ціла історія. Якщо ви впевнені, що перед вами людина з неабияким ім’ям, сміливо просите розповісти про його походження. Якщо ж людина носить цілком буденне ім’я – поцікавтеся, в чию честь воно дано.

Подальше оповідання і видасть вам забуті дані. Більш того, «паспортна» бесіда може виявитися дійсно цікавою – ви не тільки розважитеся, але і дізнаєтеся людини трохи ближче.

6. Представтеся в кінці бесіди заново

Давайте будемо об’єктивні: траплялося, що й ваше ім’я забували. Будучи адекватною людиною, ви не бачили в цьому нічого страшного і представлялися заново. Володарі незвичайних прізвищ при таких обставинах взагалі вусом не ведуть. Тоді чого ж боятися?

Закінчуючи розмову, ввічливо і з вибачаючись зізнайтеся, що у вашій пам’яті утворилася нова діра і її непогано було б залатати.

Якщо ви не обділені почуттям гумору , то ситуація взагалі прийме виграшний характер. Тільки не варто затягувати цей момент: чесно розписалися в своєму упущення і зберегли тим самим зародилася зв’язок.

Джерело.

facebook