fbpx

Скандал з Польщею: в країну не пустили першого українця

До Польщі заборонили в’їзд українцю з “чорного списку” Ващиковського.

Сьогодні о 12.00 на міжнародному пункті пропуску Шегени польські прикордонники не впустили до Польщі відповідального секретаря Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій Святослава Шеремета.

Він виявився в так званому “чорному списку”, глави польського МЗС Вітольда Ващиковського. Про це сам Святослав Шеремета повідомив львівському виданню “Варіанти”.

Святослав Шеремета їхав в Ланцут разом з делегацією суспільства “Надсяння” в одному з двох автобусів делегації в честь загиблих українських воїнів.

Читайте також: В УКРАЇНІ МАСОВО ВИКРАДАЮТЬ АВТО НА ЄВРОНОМЕРАХ: ЧОМУ ТАК І ЩО БУДЕ ДАЛІ

Спочатку у нього забрали паспорт і наказали чекати керівника зміни. Останній повідомив про те, що Святославу Шеремету заборонений в’їзд до Польщі і Шенгенської зони терміном на рік.

У Святослава Шеремета Шенгенська віза, видана Німеччиною.

Як заявляв глава польського МЗС Вітольд Ващиковський, Україна занадто довго “використовувала” Польщу. Він зазначив, що Варшава довгий час беззастережно надавала підтримку Україні з точки зору своєї безпеки.

Ващиковський також заявив, що останнім часом Київ “використовує” Польщу в розрахунку на те, що ця підтримка ніколи не вичерпається.

You cannot copy content of this page